Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı


8e1c510.06.Amrabat%20kararını%20verdi...%20(Kopyala).jpg
Gündüz saatlerinde Amrabat için Kayserispor ile görüşmelere başladığını borsaya bildirden Galatasaray’dan 2. açıklama geldi...Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Amrabat Transferi Yattı!dersin messi ya,taraftar bu adama nasıl bu kadar umut bağlıyor anlayamıyorum..heralde dünyada sol açık mevkiinin nesli tükeniyor ve buda son sol açıklardan..
 
Cevap: Amrabat Transferi Yattı!Kim bilir kaç istedi Hurma.İyi oldu almadığımız.Ben Anadolu'dan gelen standartın üstünde bir adam görmedim daha.
 
Cevap: Amrabat Transferi Yattı!Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Profesyonel futbolcu Nordin Amrabat'ın transferi konusunda kulübü Kayserispor Kulübü'yle yapılan resmi görüşmeler olumsuz olarak sonuçlandırılmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunulur.Şu hurmanın ebesinin msn adresini bilen var mı ?
 
Cevap: Amrabat Transferi Yattı!Hayırlısı olmuştur umarım.

Assaidi yerine Amrabat olsaydı üzülürdüm gerçekten.

Assaidi olsun.
 
Cevap: Amrabat Transferi Yattı!Gooooooooooooooooooooooooooooool.

İşte bu be.Teşekkürler Hurma.

Allah razı olsun.
 
Cevap: Amrabat Transferi Yattı!Budur işte ya. Amrabat kim peşinden koşuyorsunuz. Mesainizi gerçekten Galatasaray' da oynayabilecek kapasitede ve kalitede adamları almak için harcayın. Boşa vakit kaybetmeyin.
 
Cevap: Amrabat Transferi Yattı!Adeta bir satranç oyunu gibi şİmdi sıra Kayseride Ambrabatı tutamıyacaklarını biliyorlar bizim verdiğimizin üstünde bir paraya diğer büyüklere özellikle F5 e önerecekler ,sonra hamle sırası amrabata geçecek dik durur illa Galatasaray derse ne ala yoksa ver elini F5.
 
Cevap: Amrabat Transferi Yattı!La cidden amrabat bizim seviyemizde değil. Bence daha iyisi alınmalıydı,bizim adımıza hayırlı olan oldu bence. Ve bu adam için bu hurma'yla ugrasmaya değmezdi.

Assaidi gelecek artık heralde.
 
Cevap: Amrabat Transferi Yattı!bu transfer bitti,amrabat hayirli olsun,aslan parcasini galatasaray formasiyla yardirirken seyretmek harika olacak.
 
Üst Alt