Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı

8e1c510.06.Amrabat%20kararını%20verdi...%20(Kopyala).jpg

Gündüz saatlerinde Amrabat için Kayserispor ile görüşmelere başladığını borsaya bildirden Galatasaray’dan 2. açıklama geldi...

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Amrabat Transferi Yattı!

dersin messi ya,taraftar bu adama nasıl bu kadar umut bağlıyor anlayamıyorum..heralde dünyada sol açık mevkiinin nesli tükeniyor ve buda son sol açıklardan..

Kim bilir kaç istedi Hurma.İyi oldu almadığımız.Ben Anadolu'dan gelen standartın üstünde bir adam görmedim daha.

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Profesyonel futbolcu Nordin Amrabat'ın transferi konusunda kulübü Kayserispor Kulübü'yle yapılan resmi görüşmeler olumsuz olarak sonuçlandırılmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Şu hurmanın ebesinin msn adresini bilen var mı ?

Hayırlısı olmuştur umarım.

Assaidi yerine Amrabat olsaydı üzülürdüm gerçekten.

Assaidi olsun.

Gooooooooooooooooooooooooooooool.

İşte bu be.

Teşekkürler Hurma.

Allah razı olsun.

Budur işte ya. Amrabat kim peşinden koşuyorsunuz. Mesainizi gerçekten Galatasaray' da oynayabilecek kapasitede ve kalitede adamları almak için harcayın. Boşa vakit kaybetmeyin.

Adeta bir satranç oyunu gibi şİmdi sıra Kayseride Ambrabatı tutamıyacaklarını biliyorlar bizim verdiğimizin üstünde bir paraya diğer büyüklere özellikle F5 e önerecekler ,sonra hamle sırası amrabata geçecek dik durur illa Galatasaray derse ne ala yoksa ver elini F5.

La cidden amrabat bizim seviyemizde değil. Bence daha iyisi alınmalıydı,bizim adımıza hayırlı olan oldu bence. Ve bu adam için bu hurma'yla ugrasmaya değmezdi.

Assaidi gelecek artık heralde.

bu transfer bitti,amrabat hayirli olsun,aslan parcasini galatasaray formasiyla yardirirken seyretmek harika olacak.

Üst Alt