Amrabat'a karşılık Elmander + Eboue + 5 Milyon Euro! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat'a karşılık Elmander + Eboue + 5 Milyon Euro!

Cevap: Amrabat'a karşılık Elmander, Eboue + 5 Milyon Euro!

Şabanın Deyimiyle Nahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :lol::lol::lol:

Büyük iskender değilmi bu? :sgr:

Kayserispor yönetim kurulu üyesi İskender Belük, "Galatasaray bize Elmander ve Eboue’yi, üste de 5 milyon euro verirse Amrabat’ı göndermeyi düşünürüz. Melo kiralık olmasa onu da isterdik" dedi.

Basın Sözcüsü Rifat Pehlivan ile birlikte yerel bir televizyonun spor programına katılan İskender Belük, şunları söşledi:

"Galatasaray değişik sezonlarda oyuncularımız Gökhan Ünal, Mehmet Topuz, Ali Turan, Cangele ve son olarak da Amrabat’la birlikte etik olmayan, sözleşmesi süren futbolcularımıza çengel atıp, ayartmayı alışkanlık haline getirdi. Madem onlar Amrabat’a talip biz de onlardan Elmander ve Eboue’ye talibiz. Felipe Melo, Galatasaray’da kiralık olmasa onu da isterdik. Elmander ve Eboue ile birlikte üste de 5 milyon euro verirse Amrabat’ı takas ederiz. Bizim önerimiz ne kadar gerçeklerden uzaksa, onların da Amrabat konusundaki ısrarları bu kadar anlamsız ve mantıksız. Faslı oyuncumuzun bizimlye 2013 yılı sonuna kadar anlaşması var. Lig devam ederken böyle bir öneri, Kayserispor camiasına karşı bir ayıp."

Amrabat'a karşılık Elmander, Eboue ve 5 milyon euro!, galatasaray haberleri

[video=youtube;IltwVTxadcM]https://www.youtube.com/watch?v=IltwVTxadcM[/video]

Bu şerefsizlere hadlerini bildirmemiz lazım. Yemin ederim Fener'den daha çok nefret ediyorum bunlardan. Köpekler

Bu forumda ceza alırsam

1 - Kayseri

2 - Şike Davası

yüzünden olur

Başlığı gördüğümden beri gülümsüyorum, biri beni durdursun istiyorum...Çok mu şey istedim bende ?

Ne Amrabatmış arkadaş.Quaresma denen halı saha topçusunun 2 model düşüğü.Çok gereksiz bi transfer olur.

Verin arkadaşlara küçük Melo'yu.Hem golde atıyor.Ucundan accık kesiveririz.Üstüne de 1 milyon euro alalım.

turgay şeren yıllar önce bu teklife cevap vermişti

ebenin ...... ali sami

adamlara öyle bir koymuş ki amrabatın acıklamaları nerde kamera gorseler acıklama yapıyorlar ulan şeref sizler siz daha 2 3 yıl onceki topuz vakasını hatırlayın abiniz babanız azizeze mafya gibi kacırdı adamı gıkınız cıkmadı resmen bunlara cevap vermeye değmez

Verme bu dünyaları (Elmander, Eboue + 5 Milyon Euro)

Alsanda sahte cenneti (Amrabat)

Bu ne biçim şaka yahu 1 Nisana da daha çok var :)

Üst Alt