Amrabat'a karşılık Elmander + Eboue + 5 Milyon Euro! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat'a karşılık Elmander + Eboue + 5 Milyon Euro!

Cevap: Amrabat'a karşılık Elmander + Eboue + 5 Milyon Euro!

6a00d8341c387d53ef0148c84decb8970c-320wi

Yakında Ambrabat elinizde patlayınca sonra gelip bize yalvarırsınız;Biz ettik siz etmeyin,Aydın,Serkan +gönlünüzden ne koparsa(para) karşılıgında anlaşalım...

Bırakın onlar fenere vermeye alışıklar..Biz isteyince tecavüz ediyoruz sanıyorlar :lol:

Valla hiç kimse kusura bakmasın bu yönetimin suçu. pis anadolu takımlarıyla muhattap olursak böyle bi yerlerini kaldırırsınız. dünyada futbolcumu kalmadıda kayserinin futbolcusuyla uğraşıyoruz.

Elmander + Eboue s.kip gelecekse cok mantikli bi teklif . Ac koynunu ben geldim HURMAM ben de kara sevda var sarkisiyla ugurlariz bu ikiliyi cok da iyi olur cok da guzel olur .

Nesi ayipmis futbolcu istemenin. Lig devam ederkenmis yok 2013'e kadar søzlesmesi varmis bik bik bik. Eee talip olurlar birsekilde menajer ile contact falan kurarlar ne olmuski bunda.

O ayipsa sizden futbolcu isteyince sizin futbolcunuzun da bulunmaz Hint kumasi olmasi ayip. Zaten zincirlemezseniz futbolculari bir de 1 degerindeki futbolcuya 10 istemezsiniz zaten bu tur sorunlar kalmaz. Hem buna yol acan kendi tavirlari hem de bir de uste cikmaya calisiyorlar.

Seyrantepe + Florya + Riva tapularınıda verelim oldu olacak...

Bu arada sizde katılrımısınız;

Kayserispor, G.birliği , G.antepspor kadar bu ülke futbolunda asalak durumunda başka klüp yok...

Yılın en komik haberi oylaması falan yok mu? Tek geçeceğim de eğer varsa :asd:

Üst Alt