Anadolu Kulüpleri | Transferler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anadolu Kulüpleri | Transferler

Cevap: Anadolu Kulüpleri | Transferler

Bu Kayserispor forvette kimi oynatacak çok merak ediyorum. Şimdi de Gökhan Ünal'ı almışlar..

Cangele, Ömer Şişmanoğlu, Troisi, Amrabat, Kujovic, Semih Aydilek, Naidr Çiftçi, Gökhan Ünal, Cem Sultan Engin Bekdemir de oynayabiliyor forvet..

10 tane forvet + kaleci koysunlar da tam olsun :)

Ofsporlu Nihat Şahin, Sivasspor ile anlaştı. Bursasporlu Eren Albayrak da Trabzonspor'a transfer oldu.

Bu Kayserispor forvette kimi oynatacak çok merak ediyorum. Şimdi de Gökhan Ünal'ı almışlar..

Cangele, Ömer Şişmanoğlu, Troisi, Amrabat, Kujovic, Semih Aydilek, Naidr Çiftçi, Gökhan Ünal, Cem Sultan Engin Bekdemir de oynayabiliyor forvet..

Orduspor için bunlardan forvet istesek hurma vermez. Adamlar turşusunu kuruyor.

Orduspor için bunlardan forvet istesek hurma vermez. Adamlar turşusunu kuruyor.

Emrah bunlar 4 yıl önce yapılanmaya gidiyordu gerçekten güzel politikaları vardı. Mehmet Topuz ile başlayan bir furya ile köle tacirliğine başladılar.

Gelecekleri hali şimdiden sana şöyle söyleyebilirim. 3-4 yıl içinde İlhan Cavcav'ın 2 yıl önceki haline gelirler. Hatta halen öyle Cavcav. Son 2 transferde iyi vole vurdu o kadar. Yoksa kendi derdine düştü o da..

amrabat forvet değil kanat adamı :)

Erhan Güven Mersin'de

Erhan Güven, Mersine gelerek kendisini 1 yıllığına Mersin İdman Yurdu'na bağlayan imzayı attı.

erhan_guven_mersinde.jpg

Mersin İdman Yurdu sezon bitiminin ardından görüşmelerini sürdürdüğü Erhan Güven'le sözleşme imzaladı. Erhan Güven kendisini 1 yıllığına Mersin İdman Yurdu'na bağlayan imzayı attı.

Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı ile yapılan son görüşmelerin ardından imzayı atan Erhan Güven, Mersin İdman Yurdu'nun bu sezon çok başarılı olacağına inandığını söyledi.

"SON DERECE MUTLUYUM"

Mersin İdman Yurdu takımını yakından takip ettiğini ifade eden Güven, "Çok başarılı bir sezon yaşandı. Mersin'e gelmek benim için mutluluk. Bundan sonra Mersin İdman Yurdu forması için ter dökeceğim. Burada olmaktan son derece mutluyum" dedi

Mersin İdman Yurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı ise Erhan Güven artık Mersin İdman Yurdu forması için ter dökecek Mersinlilere armağan olsun dedi. Nurullah Sağlam'ın raporu doğrultusun da transfer çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Kahramanlı, "Hiç kimse şüphe etmesin. Süper Lig'e yakışır kadro kuruyoruz. Tüm Türkiye zamanı geldiği zaman bizi konuşacak" dedi.

Karabükspor Ahmet Cebe ve Sinan Kaloğlunu almış.

Ben bu transferleri beğenmedim.Mersin,Samsun ve biz alsak anlarım.Karabük daha iyi adamlarla ilgilenmesi lazım. Tff ve Fb'den baya para aldılar. Sürekli böyle küçük düşünürsen denizli gibi olursun. Ali başkan hep bu tür adamlar alıyordu.Daha iyi bizim işimize geliyor.

Volkan Dikmen Karabükspor'da

Kardemir Karabükspor, Herta Berlin takımından Volkan Dikmen ile 2 yıllık resmi sözleşme imzaladı.

185705_volkan-dikmen.jpg

Transfer çalışmalarını sürdüren Karabükspor'da Genel menajer İçgül, dün Sinan Kaloğlu'nu transfer ederek hücum bölgesine önemli katkı yaptıklarını belirterek, "Daha önce Kayserispor kiralık olarak forma giyen Volkan, U-17 ve U-19'da 33 kez milli oldu. Defansta forma giyen Volkan ile 2 yıllık sözleşme imzaladık. Transfer çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bir taraftan dış transferleri yaparken diğer taraftan da iç transfer çalışmalarımız sürüyor" dedi.

İçgül, ayrıca, Denizlispor'dan Ahmet Cebe ile de prensipte anlaştıklarını önümüzdeki hafta resmi imzaları atacaklarını da kaydetti.

Youla ile 2 yıllık sözleşme imzalanmış.

Sivok ve Fink'i Beşiktaş başkanından istemişiz..Belçikada görüşme yapmışlar.

Sezer Badur içinde görüşmeler sürüyor.,

Kaynak:Başkan

Üst Alt