# Anderson - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Anderson

Buna ne olmuş böyle yahu bildiğin Ailton'un ikizi gibi.
Harbi bunun Allen Iverson gibi saçları yok muydu. Vagner Love Alanyaspor'a gelince de şaşırmıştım onunda mavi saçları, kel kafaya evrilmişti. Son olarak ise Drogba saçları kesti o da dazlak oldu Drogba'ya uzun saç yakışıyordu

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harbi bunun Allen Iverson gibi saçları yok muydu. Vagner Love Alanyaspor'a gelince de şaşırmıştım onunda mavi saçları, kel kafaya evrilmişti. Son olarak ise Drogba saçları kesti o da dazlak oldu Drogba'ya uzun saç yakışıyordu

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet saçlar öyle idi, bak o da var ama beni daha çok kilolu hali şaşırttı. Bu adamın fiziği örnek gösterilecek türden idi.

Tanju Colak hayatinin hatasini yaptigini biliyor bizi birakip giderek

Igrenc bir karakter

Umraim hic kimsenin hayati keskelerle dolu olmaz

Adamin hayati keske uzerine kurulu

Adana Demirspor ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Anderson senelik 600 bin Euro (3.45 milyon TL) alacak.

Anderson'un kontratında serbest kalma bedeli olarak da 4 Milyon Euro (23 Milyon TL) yazdığı belirlendi.

Manchester United kulübünde oynadığı dönem Şampiyonlar Ligi Kupası kaldıran ve Cristiano Ronaldo gibi yıldız futbolcularla top koşturan Anderson Luis de Abraeu Oliviera (32), Adana Demirspor'un U-16 antrenörü olarak göreve başladı. Anderson, "Adanadaki bu çocuklara bütün bilgi ve tecrübelerimi aktaracağım. Belki bir gün onlarla yıldız bir futbolcu arkadaşımı da tanıştırırım" dedi.

İlginç

Üst Alt