# Anderson | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Anderson

Evet, eski ManU'lu, o dönemin Pogba'sı Anderson. 3-4 senedir ülkesinde oynuyor. Yeteneği tartışılmaz zaten. Yaşı henüz 29. Eminim ki tekrar kendisini Avrupa'da ispat etmek istiyordur. Takımdaki Brezilyalılar çokluğu ve ülkeye gelen Brezilyalıların %80 katkı vermesi düşünüldüğünde gayet mantıklı bir isim. Bu ülkede defalarca bu tip bitmiş kariyerler toparlandı. Anderson'un yaşı da fazla değil.

Anderson - Oyuncu profili 2017 | Transfermarkt

YouTube

Avrupa' da denenmis ama pekte basarili olamamis oyunculardan uzak durmak lazim. Bazen yaslari genc oldugunda yine tekrar Avrupa'ya donmek istediklerinde bir sans verilebilir diyorum ama bunun yasi 30' a dayamis. Daha genc ve yukseliste olan oyunculara yonelmek gerek.

Avrupa' da denenmis ama pekte basarili olamamis oyunculardan uzak durmak lazim. Bazen yaslari genc oldugunda yine tekrar Avrupa'ya donmek istediklerinde bir sans verilebilir diyorum ama bunun yasi 30' a dayamis. Daha genc ve yukseliste olan oyunculara yonelmek gerek.

başarılı olamadığına katılmıyorum. 2 sene Porto, 6-7 sene United'da oynadı. Kötü oyuncu olsa oynayamaz. Elbette sorunları var ama olmasaydı zaten bu seviyelere düşmezdi. Bu ülkede defalarca böyle düşüşte oyuncu toparlandı. Yaşı günümüzde gayet makul. En az 3 sene götürebilir. Fiyatı da makul olacaktır. Riske girmeye değer.

Yabancı serbestliği kalkmayacak olsa denenebilir.. Acayip teknik bir oyuncu tıpkı Quaresma gibi 30'dan sonra verimli olabilir 2. bahar hesabı.. Merkez orta saha diyor bence Amc olarak verimli olabilir..

Belhanda alınmamış olsa tam oranın adamıydı.. Fiyat = Yetenek endeksi belki sınıfının en iyisi..

Tek anderson tanırım

oda kennet anderson

andersson.jpg

başarılı olamadığına katılmıyorum. 2 sene Porto, 6-7 sene United'da oynadı. Kötü oyuncu olsa oynayamaz. Elbette sorunları var ama olmasaydı zaten bu seviyelere düşmezdi. Bu ülkede defalarca böyle düşüşte oyuncu toparlandı. Yaşı günümüzde gayet makul. En az 3 sene götürebilir. Fiyatı da makul olacaktır. Riske girmeye değer.
United doneminde yakindan takip ettigim bir oyuncuydu, o donem 1 sezon haric gerisinde hic de basarili oldugunu soyleyemem. Aynisi o donem ManUtd forumlarinda da dile getiriliyordu. Kisaca surekli tartisilan bir oyuncuydu.

United doneminde yakindan takip ettigim bir oyuncuydu, o donem 1 sezon haric gerisinde hic de basarili oldugunu soyleyemem. Aynisi o donem ManUtd forumlarinda da dile getiriliyordu. Kisaca surekli tartisilan bir oyuncuydu.

O seviye ile bu seviye bir mi? Adamlar Scholes,Keane vs. gibi orta sahalar görmüş, seviye çok yüksek. Fiyatı absürt olmadığı sürece bu tip oyuncular için risk alınabilir. Ferguson gerizekalı mıydı senelerce oynattı? Vasat oyuncularla risk alınmasındansa (Jose Rodriguez,Jem,Bilal,Donk..) Anderson gibi isimle almak çok daha makul.

O seviye ile bu seviye bir mi? Adamlar Scholes,Keane vs. gibi orta sahalar görmüş, seviye çok yüksek. Fiyatı absürt olmadığı sürece bu tip oyuncular için risk alınabilir. Ferguson gerizekalı mıydı senelerce oynattı? Vasat oyuncularla risk alınmasındansa (Jose Rodriguez,Jem,Bilal,Donk..) Anderson gibi isimle almak çok daha makul.
Ferguson daha bundan kotu/az kalitede adamlari oynatabildi, Evans, Fletcher, Brown, John O'Shea. Bu adamlari bile oynatip sampiyon olmus bir hocadan bahsediyoruz :)

Anderson Porto zamaninda yetenekleri ile on plana cikmis bir oyuncuydu. Oradan United a transfer olup hep genelde rotasyon oyuncusu olarak kaldi. Zaman zaman kadroya bile alinmamisti. Ondan sonrada pek begenilen bir oyuncu olamadi cunku teknik bir oyuncudan duz oyuncuya devsirildi. Boyle oyunculari istemem ben Galatasaray'da. Brezilyadaki performansini bilmiyorum cunku kendisini artik takip etmiyorum.

Bizim almamiz gereken oyuncular, ozellikle orta saha icin konusuyorsak, en az Ndiaye kalitesinde olmali diye dusunuyorum.

O dönem EPL'de Brezilyalı oyunculara karşı ekstra antipati vardı kolay kolay almazdı hiç bir takım.
Anderson ise 8 numara olarak kullanılmaya çalışıldı daha çok ve kendini gösteremedi çok yetenekli olmasına rağmen yeterince mücadele gücü yüksek bir oyuncu değildi ve uymadı bir türlü takıma.

Kötü bir öneri değil aslında ama bu tip adamlar geri gittikten sonra toparlayamıyorlar kolay kolay. Bir de bayağı seks manyağı bir herif olduğu söyleniyordu bunun.

Wanger love da pompacidir
Keza jo da
Kafayı verirse iş yapar ama tudor istemez muhtemelen

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt