Andre Dos Santos ve Cristian Oliveira Fenerbahçe'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andre Dos Santos ve Cristian Oliveira Fenerbahçe'de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Andre Dos Santos ve Cristian Oliveıra Fenerbahçe'de..

Az önce fenerli bi arkadaş msnden hava atıyordu ikitane bomba adam aldık diye:confused::confused::confused::

kimdirler necidirler bimiyorum ama sonuçta işi bitirmişler.

Adamlar patır patır oyuncu alıyor biz ise transfer dönemini 4m ile kapattık diye sevinç naraları atıyoruz:mad:

Hiçbir bilgim yok.İyi oyuncularmı.. Mevkileri neler??

Gözünüzü sevim yine f5 bunları alıyor para saçıyor demeyin...Bizimde durumumuz ortada..Keita gelene kadar yönetime sallayan vardı..Biraz sakin ve sabır diyorum..

bunlar kim yaa ??? duymadım valla...

hayırsız olsun.

Andre Dos Aantos'u Juventus'a gitmek üzere diye biliyordum. Çok iyi transfer

Ama Cristian Oliveira hakkında pek birşey bilmiyorum

oyuncuların ikisinide biliyorum...

Andre dos Santos gerçekten iyi bir futbolcu...yararlı hemde çok yararlı bir transfer olacaktır fenerbahçe'ye..

Cristian Oliveira ise maldonado'dan öteye asla geçemeyecek bir oyuncu...

Edit: Araştırdım öğrendim

Ezik lan bu Fener,Büyük transferlere bak :asd:

Nikolas Anelka 'yı alıp yararlanamadı bunlar:p

Hayırsız olsun diyorum. Umarım ellerinde patlar Maldonado gibi.

Andre konfederasyon kupasında brezilya milli takımında oynamış..

Cristian kim diye f5 liler sallıyor onlar hernanes'i bekliyorlarmış...

2 transferi begenmeyende var....

Konfederasyon Kupası'nda Brezilyalı'nın sol bekinde oynayan eleman mı bu?

- Andre Dos Santos -

Konfederasyon Kupasında izleme fırsatı buldum kendisini Sol kanatın her bölgesinde oynayabiliyor. Yetenekli bir oyuncu. Dayanıklı ve teknik. Aynı zamanda yavaş bir oyuncuda değil. Boyuda yerli yerinde. Yani kafa toplarındada etkili. Kendisi için kaç para verildi bilmiyorum ama benim için şu anda FB'nin yaptığı en iyi transferdir.

Puan olarak 6 verebilirim.

-Cristian Oliveıra -

Kendisini ne izledim nede hakkında bilgi sahibiydim. FB TV'den izlediğim kadarıyla frikikleri gayet iyi, uzaktan şutlarda iyi. Top Kapma ve tekniğide yerinde gördüm. Josico ve Maldonado'dan kesinlikle daha iyi. :)

Ancak yinede alınabilecek bir çok kaliteli isim varken. Böyle 26 yaşında bir oyuncu almaları gerçekten çok saçma.

Puanım 3.

Benim düşüncelerim bu yönde bakalım neler olucak.

Simdi Wolfsburg macinda spiker soyledi . Kimdir bunlar? Merak icerisindeyim bakalim nasil cikacaklar. Bu arada yabanci sayisi kac oldu Fenevde.

Az önce fenerli bi arkadaş msnden hava atıyordu ikitane bomba adam aldık diye:confused::confused::confused::

kimdirler necidirler bimiyorum ama sonuçta işi bitirmişler.

Adamlar patır patır oyuncu alıyor biz ise transfer dönemini 4m ile kapattık diye sevinç naraları atıyoruz:mad:

Hey allahım ya.Valla hiç birşey demiyorum.

Dos santos sol bekmiş.. Keita'yı durdurmak için özel olarak transfer etmişler ama tabi mümkün değil. :D:D

ikiside cacık... dos santos standart brezilyalıdan öteye geçemez. ligin ortasında iki transferden de bekleneni alamazlar. tam bir fiyasko olur onlar için.

Dos santos'u az da olsa izledim ama diğerini ilk defa duyuyorum.

Parayı basıp almışlar diyecek birşey.

Fakat bu transferler bir kaç yabancının gideceğini gösteriyor artık olarakta byüyük ihtimal Lugano'dan vazgeçildi demektir ki bu da onlar için gelen iki adamın sevincini örte bilecek birşeydir.

Fakat fenevin oyuncu harcama konusunda ki büyük yeteneğini düşününce Dos Santos'a yazık oldu demekten başka birşey diyemem. :D:D:D

valla sonuçta şimdi baktım en değerli 1 oyuncusundan biriymiş Santos ama sol bek oynuyor görünüyor. golü yok şu ana kdar Carlos u emekli edecekler sanırsam.. gereksiz bir transfer olmuş. Uğur Boral yerine açık alsakar tırsa bilğrdik.

Diğer oyuncu ise vasat bir oyuncu görünümünde.

Brazilyalı adamlar dan iş çıkmaz Fener bomba bomba dedi 2 si de adı sanı bilinmeyen vasat adamlarnda öteye gitmez.

biri 24 yaşında diğeri 26 yaşında bu adamlar cidden gelecek vaad etse çoktan Avrupa nın iyi liglerinden birinde yer alırlardı. veya ismi sürekil gündem oulrdu.

GS olarak şampiyonlukta en iyi takım biziz görünen köy kılavuz istemez.

Oliveria'yı ilk defa duyuyorum.

Ama Dos Santos'un ismini duymuştum, sanırım Brezilya Milli takımına da çağrıldı, ama oynamadı diye biliyorum

Santos iyi oyuncu...Konfederasyon kupasındaki gibi oynarsa iyi transfer sayılır..Marceloyu kesmişdi..

Maldonado gibi bunlarda bu yaşlarına kadar avrupada oynamadılarsa kesin bir cacık olmaz..

Bir sol bek, bir ön libero aldılar.. Andre Santos, Konfederasyon Kupası'nda Brezilya forması giydi.. Sol bek oynadı.. Cristian hakkında pek bir bilgim yok.. Ama Santos iyi bir transfer bence.. İnşallah sonları Maldonado ve Josico gibi olur..:p:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt