Andre Schürrle 29 Yaşında Futbolu Bıraktı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andre Schürrle 29 Yaşında Futbolu Bıraktı

andre-schurrle-borussia-dortmund_1j87x49sn0ot1jmercjccpwuz.jpg

Borussia Dortmund ile sözleşmesini fesheden Andre Schürrle, 29 yaşında futbol kariyerini noktalandırdığını açıkladı.
Borussia Dortmund ile sözleşmesini karşılıklı anlaşmayla fesh eden Andre Schürrle, 29 yaşında futbolu bıraktığını duyurdu.

Der Spiegel'e konuşan Schürrle, "Bunu uzun zamandır düşünüyordum. İçimdeki bu duygu giderek daha derine işledi. Artık futboldan daha az keyif alır hale geldim. Bu işe devam edebilmek için sana biçilen rolü kabul etmen gerekiyor yoksa işini kaybediyorsun ve yeni bir iş bulmaya çalışıyorsun" ifadelerini kullandı.

Kariyerinde Mainz, Leverkusen, Chelsea, Wolfsburg, Dortmund, Fulham ve Spartak Moskova formaları giyen 29 yaşındaki Schürrle, 2014 Dünya Kupası'nı kazanan Almanya'nın ve 2015'te Premier Lig kazanan Chelsea kadrolarının da bir parçasıydı. / Goal

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Aktif kariyerime son verdiğimi söylemek istiyorum. Ben ve ailem adına, bu olağanüstü yılların bir parçası olan herkese teşekkür etmek istiyorum! Hayatımdaki yeni bölüme başlamak için sabırsızlanıyorum."

http://instagr.am/p/CCvjk2EFIKn/

Üst Alt