Andre Schürrle Fulham'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5b58e20366a97cdd599760a3

Bu sezon Premier Lig'de boy gösterecek Fulham, Borussia Dortmund'un Alman futbolcusu Andre Schürrle'yi 2 yıllığına kiraladı.

Fulham'da transfer bombaları üst üste patlıyor. Bu sezon Premier Lig'e yükselen ve kadrosunu güçlendirme çalışmalarını sürdüren Batı Londra ekibi, Jean Michaël Seri, Maxime Le Marchand ve Beşiktaş'tan transfer edilen Fabri'nin ardından, Andre Schürrle'yi de renklerine bağladı.

Fulham resmi sitesinden yapılan açıklamada, 2014 Dünya Kupası'nı kaldıran Almanya kadrosunun parçası olan Schürrle'nin, Borussia Dortmund'dan 2 yıllığına kiralandığı duyuruldu.

28 yaşındaki futbolcu kulüp sitesine yaptığı açıklamada ''Burada olduğum için çok mutluyum. Fulham bana ilk ilgiyi gösteren kulüptü ve buraya gelmeme etkisi oldu. Kalitemi gösterip, takımıma yardım etmek istiyorum'' diye konuştu.

Fanatik

Vay canına. Bizde süper lige yeni çıkan takımlar Mecidiyeköy'de saat satan Afrikalı gençler misali futbolcu alıyor millet Schürrle transfer ediyor!

Üst Alt