# Andrea Pirlo - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andrea Pirlo

Cevap: # Andrea Pirlo

Sen kendi kulübünün ihtişamını büyüklüğünü kudretini bir sezonla sınırlıyor olabilirsin ama bu böyle değildir.. Aldığı ücret 9 falan değildir 6 olabilir.. 4'e bu adamı bitirirsin. Öyle absürd rakamlar vermene gerek yok. Tr'de o 8 m.a neler olur neler uçmayıp gerçekçi yaklaşmak lazım

Pirlo Milandan vergiler düsüldükten sonra 6 milyon euro aliyordu. Vergilerle birlikte Milan 12 milyon euro veriyordu. Milana senelik maaliyeti 12 milyon euroydu.

Milanda Allegri, LCM'ye box to box komple, savasci, dinamik bir oyuncu istiyor. Bu yüzden Pirlonun gidecegi cok önceden belliydi.

İtalyan basininda, çok saglam kaynaklarda, tüm kaynaklarin ayni fikirde oldugu, Juventusun Pirlo yillik 4 milyon euro ve bonuslar seklinde 3 yillik bir teklif yaptigi. Milanin politakasi, +30 oyunculara 1 yillik sözlesme ve perfonmansa dayali sistem getirildi.

Vergiler, stadyumlar kendilerinin degil, düsünün Bayern stadindan yillik 100-150 milyon euro kazaniyor. italyanlar devlete para ödüyorlar. Vergiler diger ülkelerin kat kat fazlasi. Milan bu yüzden maaslari azaltmak yoluna gitti. Bence bu adim cok önemli. +30 oyunculara 1 yillik, perfonmansa dayali sistem.

Juventus Pirloya 4 milyon euro verirken, 4'e Pirloyu bitiremezsiniz. Gattusoya Ruslar 3 yillik 20 milyon euro teklif etti. Yinede Rusyaya gitmedi. Klübüna adi Anzhi...

Onur Güreli, ayrica tebrik ederim, cok güzel tespitler yapmis. italyan futbolun yapisini iyi bildigi belli.

Pirlo'nun İtalya'da ailesiyle mutlu bir yaşantısı var,ayrıca adam kazanabileceği bütün kupalarıda kazandı bu yüzden İtalya dışında oynayacağını sanmıyorum

Ben dedim bu adam Guti gibi 2-3 milyona Türkiyeye gelmez en az 6-7 vermek lazım diye dinletemedim.Guti Pirlonun yanında Ardanın yanındaki Ferdi Elmas gibi kalır

Üst Alt