# Andreas Beck


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Andreas BeckTam bende bu konuyu açmak için girmiştim:) Hayırlı olsun daha 22 yaşında çok genç bir oyuncu transfermarktte değeri 5 milyon Euro...
 
Cevap: # Andreas BeckNasıl biridir izleyen eden varmı? haberin doğruluğu nedir peki?12306_200x250.jpg
Andreas BeckDoğum Tarihi: 13.Mar.1987

Uyruk: Germany

Boy: 180 cm.

Kilo: 73 Kg.

Mevki: Defans

Forma Numarası: 2

Milli Takım: Germany
 
Cevap: # Andreas BeckAziz üstel söylemedi program sunucusunun kulaklığından program sunucusuna söylendi.5 Milyon avroya bitmiş diyorlar sakın çok para demeyin 22 yaşında alman milli bir sağ bekten bahsediyoruz hoffenheim maçlarını izleyenler kendisini biliyordur son derece diri ve kanadını iyi savunan bir oyuncu.
 
Cevap: # Andreas Beck22 yasinda, 1.80 boyunda, 21 kere Almanya ümit milli takimina seçilmis ve bir gol atmis, 3 kere de A mili takimina seçilmis.
 
Cevap: # Andreas BeckAziz üstel söylemedi program sunucusunun kulaklığından program sunucusuna söylendi.5 Milyon avroya bitmiş diyorlar sakın çok para demeyin 22 yaşında alman milli bir sağ bekten bahsediyoruz hoffenheim maçlarını izleyenler kendisini biliyordur son derece diri ve kanadını iyi savunan bir oyuncu.Olay bu sallama falan yok.
 
Cevap: # Andreas BeckBen Bundesliga'yi cok takip ediorum...Beck cok iyi bir sag bek, Sergio Ramos,veya Alves tipinde, cok offansiv ve 1e1 mücadelerde hic affetmior. Hoffenheim'nan cok iyi işler yapdı.Alman milli takimda'da sag bek.Cok iyi bir transfer olur.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt