# Andreas Beck - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andreas Beck

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Andreas Beck

Eğer haber doğruysa bence süper bir transfer. Bildiğim, takip ettiğim bir oyuncuydu şahsen. Daha geçen hafta wolsburg-hoffenheim maçını izlerken alamaz mıyız bu adamı diye düşünmüştüm. Bu adam en kötü bayern münih'e gider diyordum kendi kendime. Çok iyi bir transfer gerçekten. Sağ beke Andreas Beck+ Sağ bekte Sabri'den kurtulmak=Lionel Messi katkısı... :) Bu arada haberi aziz üstel vermedi serkan korkmaz söyledi. Hatta belki daha aziz üstel bile bilmiyordur dedi. Umarım gerçekleşir bu transfer...

İnşallah gelir..İNşallah doğru haberdir..bu adam tam bir sağbek ofansı çok kuvvetli..Shucter sayesinde olabilir..

Almanyanın en iyi sağbeklerinden..Gelmesini çok çok isterim..Kanal 24'ün daha önce transferleri salladığını görmedim..

Andreas Beck topçu değil!

şaka lan şaka, tamam vurmayın. ancak geleceğini zannetmiyorum. Kanal 24 yine sallamıştır.

Çok yönlü bir oyuncuymuş izleyen herkes öyle diyor,eğer gelirse harika olur.Sabriyide madagaskar adasına yollarız,mutlu huzurlu bi hayatım olur.

bense serkan kurtuluşun üzerinde durmak lazım andreas beck bence sabriden üstün değil
Heralde Almanya ligini fazla takip etmediğinizden bu oyuncu hakkında olumlu konuşamıyorsunuz..Çok iyi bir oyuncu yaşının 22 olmasına rağmen müthiş çıkışları var..Ayrıca Almanya milli takımındada oynuyor..Keşke gelse ama dediğim gibi çok zor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt