# Andreas Beck - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andreas Beck

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Andreas Beck

bnm dediğimi anlamadınız tmm andreas beck iyi oyuncu olabilir tmm bu sene iyi performans göstermiş ama aynı formunu seneyede gösterebilcekmi bunu söylüyorum bu bölgeye kendini kanıtlamış Yourkas Seitaridis olsa daha iyi olmazmı

Seitaridis mi? hahaha. :asd: Beck diyoruz burada, Seitaridis demişsin. :005: Andreas Beck'i alabileceğimiz fikri bile bence çok ütopikken bir de anlaşma sağlarsak bomba gibi bir olay olur. ancak zannetmiyorum ki alalım.

inanmıyorum bu haberlere sizlerde inanmayın bu işler bu kadar çabuk gelişmez

Nasıl gelişir? Önce sabriden farkı yok dedin sonra kıvırdın lafı geçen sene formdaydı her sene böyle oyar mı dedin? şimdi de bu işler öyle çabuk bitmez diyorsun.

Bahse girelim sen bu adamın sabriden farkı yok derken adamın tek maçını izlememiştin sadece ismini bilmediğin tanımaığın için kötü sandın tıpkı seitaridis şu anda çok formda sanman gibi.

Çok doğru bi de işin içinde biz olunca hayatta o kadar çabuk olmaz sezon açılmasına yakın alırız anca

beni anlayan biri çıktı ;) foruma yeni üye oldum bazı haberleri okudum bazı arkadaşlar kanal 24 demisse doğrudur aziz üstel sölemişse kesin doğrudur falan denilmiş bence yanılıyorsunuz reyting için yapılan konuşmalar :rolleyes:

Nasıl gelişir? Önce sabriden farkı yok dedin sonra kıvırdın lafı geçen sene formdaydı her sene böyle oyar mı dedin? şimdi de bu işler öyle çabuk bitmez diyorsun.

Bahse girelim sen bu adamın sabriden farkı yok derken adamın tek maçını izlememiştin sadece ismini bilmediğin anımaığın için kötü sandın tıpkı seitaridis şu anda çok formda sanman gibi.

arkadaşım andreas beck izlemediğimi söledim bu oyuncunun özelliklerini sizlerden öğreniyorum bunuda söledim iyi okun sonra beni eleştir benim sölemek istediğim bu oyuncunun formu bu sene güzel tmm ama seneyede bu formunu sürdürebilcekmi bunu söledim hatırlarsanız cihanın bile iyi olduğu dönemler vardı

arkadaşım andreas beck izlemediğimi söledim bu oyuncunun özelliklerini sizlerden öğreniyorum bunuda söledim iyi okun sonra beni eleştir benim sölemek istediğim bu oyuncunun formu bu sene güzel tmm ama seneyede bu formunu sürdürebilcekmi bunu söledim hatırlarsanız cihanın bile iyi olduğu dönemler vardı

İzlemediğin adam için sabriden farkı yok nasıl dersin?

Her sene bu formu gösterebilecek mi? derken hiç izlemediğin geçmiş sezonlar ne yaptığını bilmediğin bir adam için konuştuğunun farkında mısın?

Oyuncuyla ve kulübüyle anlaşmaya varılmış belki olmaz yatar bu transfer ama bu işler bu kadar çabuk olmaz derken nasıl olur açıklarmısın?

Yeni üye olduğun belli ilk yorumları yazmanın heyecanıyla davranıyorsun aman bende şuraya yorum yazayım diye izlemediğin hiç tanımadığın bir adam için sabriden farkı yok diyebiliyorsun.

5 milyon avro.Paranın nerden geldiğini bilmem yalnız 10 tane abuk transfer yapıp 15 milyon harcamak yerine şöyle 3 tane nokta transfer yapıp 15 harcamak tercihimdir.

Katılıyorum, ayrıca paranın nerden geldiğini düşünüyorsanız aslantepe için yapılan bazı anlaşmalar var, bunların başında stadın isim hakkı, localar için denizbank ın turizm kuruluşuyla olan isim anlaşması vs gibi birçok adım atıldı, tamam ortada bişey yok para almıyor olabilirler ama stat için yapılan anlaşmaların etkisi olabilir diye düşünüyorum.

cok kaliteli bir transfer uzun yıllardır göremedeğimiz hucumda etkili defansı cok iyi bir sağ bek alınmış olur eğer doğru ise..

Tv'ye de inanmıyorum.Şu ana kadar kimler gelmişti.Ne Crespolar,Piresler gördüm ben.Klüpten biri doğrulasın inanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt