# Andreas Beck - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andreas Beck

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Andreas Beck

bizim sıkıntımız sadece sağ bek değil kewell bu bölgenin adamı olmadığı için başarılı değil bu bölgede harcanıyor resmen orta göbekte bize tugay tarzında oyuncu lazım uzun top atabilcek ara pasları verebilcek oyuncular bulmamız lazım tamam barış ve ayhan çok mücadele ediyorlar ama bu işler mücadele ile olmuyor oyunu yönlendirebilcek futbolcumuz yok

bense serkan kurtuluşun üzerinde durmak lazım andreas beck bence sabriden üstün değil

Yapma allah aşkına sabriden 3 gömlek üstün.Öyle sabri gibi yaldır yaldır hücuma çıkmyor ama çıktığında da orta kesebiiyor defansif yönüde güçlü.

Sabri pazar spoara falan yollanır beck,uğur,serkan sağ bekte görev bekler.

Ayrıca iki ayağınıda kullanabiliyor bunu da belirtelim aynı özellikte dediğimiz sabri tek sağ ayağını ne kadar kullanabilir?

bizim sıkıntımız sadece sağ bek değil kewell bu bölgenin adamı olmadığı için başarılı değil bu bölgede harcanıyor resmen orta göbekte bize tugay tarzında oyuncu lazım uzun top atabilcek ara pasları verebilcek oyuncular bulmamız lazım tamam barış ve ayhan çok mücadele ediyorlar ama bu işler mücadele ile olmuyor oyunu yönlendirebilcek futbolcumuz yok

Nasil yani ? En az 5 yildir bu bölgede problem yasiyoruz. Sebastien Perez'den sonra dogru dürüst sag bek almadik. Önce Cihan sonra Sabri'nin kahrini çekiyoruz, ikisi de çakma sag bek.

arkadaşlar ben kötü bir oyuncu demedim ztn diyemem oyuncu formu ile almanya milli takımına kadar seçilmiş ama aynı formu seneye sergileyebilcekmi bu önemli bize kendini kanıtlamış formu her sene üst düzey bir oyuncu lazım

artık kumar oynama şansımız kalmadı:S

İyi oyuncu. Hucuma ne zaman destek vereceğini çok iyi biliyor ve ikili mücadelelerde geçit vermiyor. Ofansif yönüde çok iyi.

şanlı GALATASARAY taraftarları ben sabriyi övmüyorum yanlış anlamayın sabri sakatlansın diye dua edenlerdenim:D sabride oyun mantığı yok küçüklüğünden beri sürekli top pynamasına rağmen orta açmayı bilmiyor nerde duracağını bilmiyor aydında'da aynı problem var bu ikisinde beyin olsa messi gibi olurlar:D

arkadaşlar ben kötü bir oyuncu demedim ztn diyemem oyuncu formu ile almanya milli takımına kadar seçilmiş ama aynı formu seneye sergileyebilcekmi bu önemli bize kendini kanıtlamış formu her sene üst düzey bir oyuncu lazım

artık kumar oynama şansımız kalmadı:S

Sen kötü demedin mi? sabriden farkı yok dedin bu adama rezalet demenin başka yolu.

O zaman Ben ferrariye kötü araba demiyorum murat 124 ile pek farkı yok.

Ayrıca ters ayaklı olarak sol bekte de oynayabilmesi avantaj.Gerekirse o bölgede de kullanılabilir.

Sen kötü demedin mi? sabriden farkı yok dedin bu adama rezalet demenin başka yolu.

O zaman Ben ferrariye kötü araba demiyorum murat 124 ile pek farkı yok.

bnm dediğimi anlamadınız tmm andreas beck iyi oyuncu olabilir tmm bu sene iyi performans göstermiş ama aynı formunu seneyede gösterebilcekmi bunu söylüyorum bu bölgeye kendini kanıtlamış Yourkas Seitaridis olsa daha iyi olmazmı

Beck gelirse Messi gelmiş gibi sevinirim şahsen.Defans'ın sağında sorun morun kalmaz.Sabriyide yolladık mı Beck,Uğur,Serkan yeter de artar bile o kanada.

bnm dediğimi anlamadınız tmm andreas beck iyi oyuncu olabilir tmm bu sene iyi performans göstermiş ama aynı formunu seneyede gösterebilcekmi bunu söylüyorum bu bölgeye kendini kanıtlamış Yourkas Seitaridis olsa daha iyi olmazmı

2007 Yılının ikinci yarısı sakatlık geçirdi oynamadı onun dışında oynadığı her dönem başarılı olmuş bir oyuncu.

GALATASARAY!IN gündemine gelen bütün futbolcuları beğenmek zorundamıyız sizce bu haber ne kadar doğru konuşmaya değermi ben oyuncuyu tanımıyorum sizlerden öğrendim özelliklerini sizin anlatmanıza göre zor bir transfer hatta imkansız almanyadaki iyi oyuncuları genelde bayern alır hadi bakalım hayırlısı

Schuster’in verdigi rapor dogrultusunda transfer görüşmeleri başlanmış..Beck'in kulübü ve kendisi ile anlaşılmış.Kesin demediler..Kuranyi durumu farklımış..Tek kesin schustermiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt