GSC Scout - # Andreas Skov Olsen | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
maxresdefault.jpg

Doğum Tarihi: 29.12.1999
Doğum Yeri: Hillerod, Danimarka
Boyu: 1.87
Kilosu: 78
Mevki: Kanat
Kulüp: Nordsjaelland

44954

isimlere odaklanmayalim burada odaklanacak kisim Nordsjaelland denilen kulup.

Adamsınız adamın ham maddesisiniz.
Birde 15 falan olmaz 7-10 bandinda gezer 1 yillik parlayan adama o kadar para vermezler. Gelecek sene yarisi kadar performans versin 15e cıkar

Sattiklari en yuksek bonservisli oyuncu Emre Mor, 9.75 milyona Dortmund'a sattilar. Lobotka ve Jensen'i de 5 milyona Celta Vigo'ya satmislar. Yani Skov Olsen icin 15m talep etmezler, gercekci olmaz zaten, muhtemelen 7-9m arasi biter ama o paralari sattigin kadar alabilirsin varken vermeye degmez.

isimlere odaklanmayalim burada odaklanacak kisim Nordsjaelland denilen kulup.

Adamsınız adamın ham maddesisiniz.
Birde 15 falan olmaz 7-10 bandinda gezer 1 yillik parlayan adama o kadar para vermezler. Gelecek sene yarisi kadar performans versin 15e cıkar
Linnes'le arkali önlü sunu düsünsene. Ligde icinden gecerler hepsinin. Arka norvec, ön taraf Danimarka. Süper Lig tarihinde bir ilk olur herhalde.

Tam ben paylasacaktim bi baktim konusu acilmis bile , manyak topcu.
Keske alabilsek Feghoulinin onda bir parasina oynar aldigimiz fiyatin 5 katina satilabilinir

Esbjerg Sportif Direktörü Jacobsen: "Galatasaray'ın da içinde olduğu 15 kulüp Nordsjaelland maçımızı izledi. Sportif direktörler ve gözlemciler tribündeydi."

Hoydaaa

Üst Alt