Andres Iniesta, Barcelona'dan Ayrılacak mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andres Iniesta, Barcelona'dan Ayrılacak mı?

Iniesta-Madrid-salute.jpg

Barcelona'dan ayrılacağı konuşulan Andres Iniesta, düşüncelerini netleştirmekte zorlanıyor.

Barcelona'dan ayrılıp Çin'e gideceği konuşulan ve kariyeriyle ilgili kritik bir karar verme aşamasında olan Andres Iniesta, geleceğe dair konuştu.

Cadena SER'e açıklamalarda bulunan Iniesta, düşüncelerinin net olmadığını belirterek şöyle konuştu;

''Kafamda birçok şey var. Bazıları, diğerlerinden daha ağır basıyor. Geleceğime dair karar vermem için birkaç haftam var.''

''Bazı şeyler insanı şüpheye düşürebiliyor. Hayatımın kulübündeyim ve halk tarafından seviliyorum, bu nedenle bazı tereddütler yaşayabiliyorum. Artık farklı bir yaştayım ve bunlar normal. Her şey değişebilir ve heyecan verici kapılar açılabilir''

Barcelona altyapısında yetişen Andres Iniesta, ayrılması durumunda Katalan deviyle karşılaşma ihtimali bulunan herhangi bir kulüpte forma giymeyeceğini de sözlerine ekledi.

Goal

Kesinlikle çökmeliyiz.

Yıllardır gelmesini istediğim isim , müthiş mütevazi , futbolu aklıyla oynayan bir adam.

Ligi 4 sene domine eder.

barcayı hem mantel hemde oyun aklı olarak ayakta tutan 2 isim var biri iniesta digeride arjantinli

barca iniestayı kaybeder ve yerini dolduramazsa bence gücü ciddi bicimde azalacak

Daha 33 yaşındaymiş,36 filan biliyordum.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Üst Alt