Andres Iniesta, Barcelona'dan Ayrılıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andres Iniesta, Barcelona'dan Ayrılıyor

Kanat oynamasi daha zor degil mi? Fizik olarak iyi durumda, sonucta kendine bakan bir profesyonel.

geri gelmeyecek dostum... örümcek kurguma gözlerini kısarak bak lütfen..

iniestaya biçtiğim rolün aslında barcadaki messiyle aynı olduğunu, çıplak gözle bile görebilirsin.

messi gibi koşmayacak sağ açıkta bekleyecek ilerde oyun kuracak.. tabi belhanda ve nolito beklenini vermesi laızm.

Iniesta/Cabaye
Okaka Çuka
Nagatomo
Denayer
Trezeguet (Garry Giderse)

Muslera
Mariano Maicon Serdar Nagatomo
Fernando İniesta
Feghouli Belhanda Trezeguet
Gomis

Linnes,Denayer,Tolga,Selçuk,Sinan,Okaka,Eren

Mali yapı düşünülürse iyi bir ekip olacağına inanıyorum açıkçasını belirtmem icap ederse,tabi önce ceza almadan şampiyon olalım.İniesta konusu tabi zor olmazsa Cabayeyi düşünebiliriz

Yüksek ihtimalle asimetrik 4-1-4-1 oynananacak bu sistemin en önemli özelliği forvetin defansa dahi gelip Top dağıtması veya oyunu orta sahadan kanatlara açması. Fark ettiyseniz hoca trabzon maçında devre arası daha çok topla buluş dedi gomise. Başka sistem uygulasa dahi sisteminin vazgeçilmezi pivot santrafordur. Seneye şunun gibi bir kadro bekliyorum. asimetrik 4-4-2.JPG

Yüksek ihtimalle asimetrik 4-1-4-1 oynananacak bu sistemin en önemli özelliği forvetin defansa dahi gelip Top dağıtması veya oyunu orta sahadan kanatlara açması. Fark ettiyseniz hoca trabzon maçında devre arası daha çok topla buluş dedi gomise. Başka sistem uygulasa dahi sisteminin vazgeçilmezi pivot santrafordur. Seneye şunun gibi bir kadro bekliyorum. Ekli dosyayı görüntüle 20671

Bir post evvel, örümcek ağı taktiğimden bahsettim.. resmen ilham gelmiş gibi çalmışsın..

yakışmadı sana reis.

Üst Alt