Andres Iniesta, Barcelona'dan Ayrılıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andres Iniesta, Barcelona'dan Ayrılıyor

Andres-Iniesta-620686.jpg

Son dönemlerde adı sıkça Çin ve Ortadoğu kulüpleriyle anılan Andres Iniesta, Barcelona'dan ayrılma kararını önümüzdeki haftalarda duyuracak.​
Barcelona'nın deneyimli yıldızı Andres Iniesta, sezon sonunda takımdan ayrılıyor.​
İlk olarak 2002 yılında formasını giydiği Barcelona'da 650'nin üzerinde resmi maça çıkan Iniesta, son yıllarda kulübün efsane isimlerinden birisi haline gelmişti.​
Goal'ün edindiği bilgilere göre 33 yaşındaki oyuncu, artık kulüpten ayrılmak için doğru zamanın geldiğini düşünüyor. Iniesta, bu ayın sonunda ayrılık kararını resmi olarak açıklayacak.​
Ekim ayında Barcelona ile 'ömürlük sözleşme' imzalayan başarılı orta saha oyuncusu, Şampiyonlar Ligi'nde Roma'ya elendikleri maç sonrası yaptığı açıklamalarda da ayrılık sinyallerini vermişti.​
Uzun süredir Çin ve Ortadoğu ekipleriyle adı anılan Iniesta'nın kariyerine Avrupa'da devam etmesi beklenmiyor.​
Goal

Bence de ayrılmalı. Bu tempoyu kaldıramıyor artık. Senede 65 civarı maç yapan Barça'da 45 maçı geçemiyor 3-4 senedir.

Beyinin düşündüklerini vücut yapamıyor.

Olabilir o da kıstasa uyuyor tek bir istisna ile; bonservisi elinde değil onu getireceğiz diye aziz başka gibi ziraat bankasının üstüne mi yapalım kulübü :) Robben-Ribery iyidir candır :) Hürmetler...

Not: Bu arada börüyü izleyin son bölümü 5 dakka sonra yayında boru mu bu...

Robbenle , ribery'yi bırakmıyor adamlar zorla mı alacaz.

Onumuzdeki transfer donemi sonuna kadar fotomac su basligi atmazsa ben de bir sey bilmiyorum

C6QPg8tWQAAioyK.jpg

Robbenle , ribery'yi bırakmıyor adamlar zorla mı alacaz.
Bırakmıyorlar tabi ama 2 senelik de kontrat yapmıyorlar biz müdaih olsak bağlarız rummenige en fazla 1+1 önerdi o da ocakta daha önce kesinlikle son sene diyordu hoeness +1 opsiyon ekletti zaten 1 ay daha müdahil olmazsak sezon bu sene dünya kupasından dolayı daha kısa bugün yarı final yapıyorlar şampiyonlar liginde, ligde de şampiyon oldular bir pokal kupası kaldı. Yani 1 ay içinde sıfır bonservisle almak için akıl bulandırabiliriz...

Iniesta’nın hafta sonu oynanacak Copa del Rey finalinin ardından Çin’e transferini açıklaması bekleniyor. [AS]

Hafta sonu Valencia maçına denk geldim hala taş gibi mükemmel bakıyor kendisine...Çok rahat üst düzey kulüplerde oynar bir Liverpool hamlesinin şahane olacağını düşünüyorum.. Chamberlain şimdilik iyi oynasa da Iniesta gibi bir maestroya ihtiyaçları var

Muslera
Mariano - Maicon - Serdar - Nagatomo
Iniesta - Fernando - Belhanda
Feghouli - Gomis - Rodrigues

cok iyi kadro olur

İniesta bu yaşta orada oynamaz dostum..

Örümcekli ağı gibi bir taktik lazım..

______________Muslera
Mariano - Denayer- Serdar - Nagatomo
_____Lucas Leiva - Fernando
________Belhanda
___Iniesta_____________Nolito
_____________Gomis

Feghouli , maicon ve rodrigesi satıyorsun...

İniesta bu yaşta orada oynamaz dostum..

Örümcekli ağı gibi bir taktik lazım..

______________Muslera
Mariano - Denayer- Serdar - Nagatomo
_____Lucas Leiva - Fernando
________Belhanda
___Iniesta_____________Nolito
_____________Gomis

Feghouli , maicon ve rodrigesi satıyorsun...

Kanat oynamasi daha zor degil mi? Fizik olarak iyi durumda, sonucta kendine bakan bir profesyonel.

Üst Alt