# Andrey Arshavin - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andrey Arshavin

Cevap: # Andrey Arshavin

ronaldoy.jpg

Bu sefer cikmasi lazim ama. :D

Bu sef er tutturdun Neco.

Arshavin mi :yikes: Lan noluyo bu Sezgine Drogba,Kalou,Nesta şimdide Arshavin :D

Amaaa Bu oyuncularla ilgileniriz gider bu oyuncuların 5 level altı oyuncular alırız ;) klasik Sezgin show.

Cevap: Arshavin İddiası!

Arshavin gelirse bence Hagi'den sonra en büyük transfer olur kesinlikle..

O kadar da değil, abartma istersen. Arshavin'e gelince, bana göre bu sezon Arsenal'in en kötü futbolcusu, son zamanlarda yedek kalıyor hatta. Tempolu bir futbolcu değil, savunmaya yardımı yok ve oldukça statik. Tabi kötü futbolcu değil, İngiltere ligine ayak uyduramadı ama Türkiye'de iş yapar diye düşünüyorum.

--------------Drogba-----------------------

-----------------------------Stancu--------

Arshavin-----------------------------Kalou

---------------Culio--------Yekta-----------

Caglar---------------------------------Sabri

----------------Cana-------Servet----------

-----------------------????---------------------

Yok artik lebron james.Arda satilirsa olur.Kalirsa olmaz:D

Ayrica Neilli nereye koyacam?

O kadar da değil, abartma istersen. Arshavin'e gelince, bana göre bu sezon Arsenal'in en kötü futbolcusu, son zamanlarda yedek kalıyor hatta. Tempolu bir futbolcu değil, savunmaya yardımı yok ve oldukça statik. Tabi kötü futbolcu değil, İngiltere ligine ayak uyduramadı ama Türkiye'de iş yapar diye düşünüyorum.

Katılıyorum.Alamayız ama millette ki bu Arshavin hayranlığı garip geldi bana.Birkaç sene önce Arsenal´de oynayan vatandaşı Hleb´ten çok üstün bir oyuncu değil.

Arshavin ve Drogba isimlerine heyecanlanıp yazın çok hareketli geçecek diyenlere bu yazda az hareketli değildi hatırlatırım. Ronaldinho-Rosicky-Ledesma- Diarra- Vandervaart- Hleb-Podolsky-Deco aklıma gelenler. Hepsi bize geliyordu basına göre. Bunları geçiniz Adnansların çapı bunları almaya yetmez. Ayrıca Adnan Polatın 1.5 milyon eurodan pahalı oyuncu almayacaz ve başarıya doymuş oyuncu almayacaz sözleri var GStvde söylediği. Ha bundan vazgeçermi ben inanmıyorum. Boşuna hayal kurmayalım.

Arshavin transferi risk falan değil, bariz kötü transfer olur. Kulübün çöküşünün temelleri atılır gerçekleşirse.

Katılıyorum.Alamayız ama millette ki bu Arshavin hayranlığı garip geldi bana.Birkaç sene önce Arsenal´de oynayan vatandaşı Hleb´ten çok üstün bir oyuncu değil.

Arshavin belki Hlebten çok ustun bi oyuncu değil ama şu anda formda bi oyuncu ve formda bi oyuncuyu hemde Arsenalde oynayan bi oyuncuyu alabilirsek gerçekten burdaki herkezi 'birbirini keser'....bide mesela Hleb şu anda Birmingamda ilk11 giremiyor hep yedek ama adamda Barcelona,Arsenal kariyeri var şu anda Hlebi alsak kimse çok sevinmez ama Hleb Barcelona yerıne bize gelseydi 2 sene önce herkez yine havalarda uçardı buralarda....

Üst Alt