Andy Carroll Liverpool'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andy Carroll Liverpool'da

Cevap: Andy Carroll Liverpool'da

Cok pahali ama cok iyi transfer . Kisa zamanda kendini kanitlayacaktir . Umarim eski Liverpool'u yakinda zamanda tekrar goruruz.

Yahu malsin Liverpool falan deniyor da,

Arkadaşım adamların parası var. Sahipleri istese aynen böyle 5 oyuncu daha alır.

Liverpool sezon sonu çok iyi bir kadro kuracaktır, özellikle bir sonraki sezona yine eski günlerine dönecektir.

Ne yani gitsin bizim gibi 5 M. Dolar'a Stancu'yu mu alsınlar.

cvx.jpg

Yahu malsin Liverpool falan deniyor da,

Arkadaşım adamların parası var. Sahipleri istese aynen böyle 5 oyuncu daha alır.

Liverpool sezon sonu çok iyi bir kadro kuracaktır, özellikle bir sonraki sezona yine eski günlerine dönecektir.

Ne yani gitsin bizim gibi 5 M. Dolar'a Stancu'yu mu alsınlar.

yıllardır berbat transferler yapıyor.ben liverpoolu destekliyorum ingilterede.ama bu oyuncu kalitesiyle yarışamazlar.uzun süre daha şampiyonluk hayal.Aston Villa Everton ayarı bir takım oldu iyice.Caroll kim bu kadar para vermişler,bu adammı kurtaracak liverpoolu.

yıllardır berbat transferler yapıyor.ben liverpoolu destekliyorum ingilterede.ama bu oyuncu kalitesiyle yarışamazlar.uzun süre daha şampiyonluk hayal.Aston Villa Everton ayarı bir takım oldu iyice.Caroll kim bu kadar para vermişler,bu adammı kurtaracak liverpoolu.

haklısın ben olsam o paraya agüeroyu alırdım.

Sag bekte genç Kelly oynuyor, Glen Johnson mecburiyetten sol bek oynatiliyor ve bu iki ismin alternatifi yok. Stoperde bir sakatlik olsa kazma Kyrgiakos forma sansi buluyor. Orta sahada Raul Meireles ve uzun süredir formsuz Gerrard disinda ise yarayan adam yok. Kanatlar desen Allah'a emanet.

Ve sen gidip belki de en sorunsuz bölge olan forvete transfer yapiyorsun. Aldigin adam Hollanda liginde yürüyerek oynayan ve hem gol krali, hem gol kaçirma krali Luis Suarez. Carroll transferi ise tam saçmalik. Carroll kim arkadas ? Ne yapti da 40 milyon € degeri oldu ? 40 milyona Carroll'dan iyi 5 adam alirsin.

Üst Alt