Andy Whitfield kansere yenik düştü


Spartacus: Blood and Sand dizisindeki Spartacus rolü ile büyük üne kavuşan ancak lenf kanseri tedavisi için diziyi bırakmak zorunda kalan 39 yaşındaki Andy Whitfield, tedavisinin sürdüğü Sydney'de hayatını kaybetti.

Karısı yaptığı açıklamada, Andy'nin, güneşli bir Sydney sabahı, sevgili karısının kollarında öldüğünü belirtti.

https://www.deadline.com/2011/09/r-i-p-andy-whitfield/Andy-Whitfield-4.jpg
 
Cevap: Andy Whitfield kansere yenik düştü.Hay anasını satayım şok oldum lan gencecik adam 1 yılda gözümüzün önünde öldü gitti...Hiç beklemiyordum bu kadarını.
 
Cevap: Andy Whitfield kansere yenik düştü.Sabah sabah inanılmaz moralim bozuldu. :(Biz diziye dönmesini beklerken o hayata gözlerini yumdu....yazık. :(
 
Cevap: Andy Whitfield kansere yenik düştü.Yarım saat önce imdb'de de ölüm tarihi yazıyordu ama şimdi onu kaldırmışlar.Keşke gerçek olmasa iyi adamdı ya,iyi oyuncuydu:(
 
Cevap: Andy Whitfield kansere yenik düştü.Dünkü rezaletin üzerine bir de bu haberi alınca sabah sabah karardım resmen. Kanser denen illet de hep böyle güzel adamları bulur (aynı hastalık için bkz. Michael C. Hall a.k.a Dexter).
 
:( Spartacus'un Yıldızı Hayatını Kaybetti'Spartacus: Kan ve Kum' adlı televizyon dizisinin yıldızı Andy Whitfield, 39 yaşında hayata veda etti.Son 1,5 yıldır lenf kanserinden tedavi gören Whitfield'in, Avustralya'nın en büyük kenti Sydney'de hayatını kaybettiği açıklandı.Whitfield, dizide Spartacus karakterini canlandırıyordu ancak hastalığı nedeniyle geçen sezon öncesi diziden ayrılmak zorunda kalmıştı.
 
Üst Alt