Andy Whitfield kansere yenik düştü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andy Whitfield kansere yenik düştü

Spartacus yıldızı kansere yenik düştü..

Kansere yenik düştü

''Spartacus: Kan ve Kum'' adlı televizyon dizisinin yıldızı Andy Whitfield, 39 yaşında hayata veda etti.

Son 1,5 yıldır lenf kanserinden tedavi gören Andy Whitfield'in, Sydney'de hayatını kaybettiği açıklandı.

Galler doğumlu Whitfield, dizide Spartacus karakterini canlandırıyordu ancak hastalığı nedeniyle geçen sezon öncesi diziden ayrılmak zorunda kalmıştı.

Whitfield, diziyi bırakmak zorunda kaldığında, "Böylesine sıradışı bir projeden ve birlikte çalıştığım insanlardan ayrılmak zorunda kalmak benim için büyük bir hayal kırıklığı. Sanırım bu benim ve ailem için bir başka sıradışı yolculuğa çıkma zamanı" diye konuşmuştu.

Aynı zamanda model olan ve 'Spartacus' ile yıldızı parlayan oyuncu sinema kariyerine 2004 yılında 'Gabriel' ile başlamıştı.

110912spartacus-andy-whitfield1.jpg

Cevap: Andy Whitfield kansere yenik düştü

Yapma bee :(

Harbi harbi çok üzüldüm. Spartacus karakterine kim gelirse gelsin onun yerini tutamaz.

Vay arkadaş ya.

Bir ara iyileşti diye haberler vardı,diziye geri dönecekti.Üzüldüm valla.

dağ gibi adam gitti denir ya

işte gerçekten dağ gibi adam zirvede bıraktı dünyayı

cok üzüldüm ya hani iyilesti diyorlardi ne diyelim allah rahmet eylesin nur icinde yatsin

Gerçekten çok üzücü.Allah yerinde dinlendirsin,ailesine sabır versin.Ne zaman başımıza ne geleceğini bilmiyoruz işte.Aslında herşey boş ama bazı şeylerin değerini daima kaybedince anlıyoruz.

Bütün gün Andy Whitfield ölmüş lan diye gezdim:(

Çok üzüldüm lan,Spartacus'teki rolünü nasıl benimsediysem artık Legatus Glaber'den alınıcak intikam yarım kaldı benim için.

Cok yazik oldu genc yasta öldü, hala su kanser belasina bir cösüm bulamiyorsa bilim, bu bir insanlik ayibidir.

Allah ailesine sabır versin çok üzüldüm inanılmaz duygular içindeyim gözlerim dolmaya başladı.:sad007::sad007::sad007:

bu sabah 2 ölümle uyandık biri andy diğeride kız arkadaşımın babannesi,talihsiz bir günü ardımıza bırakıp iyi bir güne başlarız inşallah.

Üst Alt