Andy Whitfield kansere yenik düştü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andy Whitfield kansere yenik düştü

Spartacus: Blood and Sand dizisindeki Spartacus rolü ile büyük üne kavuşan ancak lenf kanseri tedavisi için diziyi bırakmak zorunda kalan 39 yaşındaki Andy Whitfield, tedavisinin sürdüğü Sydney'de hayatını kaybetti.

Karısı yaptığı açıklamada, Andy'nin, güneşli bir Sydney sabahı, sevgili karısının kollarında öldüğünü belirtti.

https://www.deadline.com/2011/09/r-i-p-andy-whitfield/

Andy-Whitfield-4.jpg

Cevap: Andy Whitfield kansere yenik düştü.

Hay anasını satayım şok oldum lan gencecik adam 1 yılda gözümüzün önünde öldü gitti...Hiç beklemiyordum bu kadarını.

Sabah sabah inanılmaz moralim bozuldu. :(

Biz diziye dönmesini beklerken o hayata gözlerini yumdu....yazık. :(

Yarım saat önce imdb'de de ölüm tarihi yazıyordu ama şimdi onu kaldırmışlar.Keşke gerçek olmasa iyi adamdı ya,iyi oyuncuydu:(

Dünkü rezaletin üzerine bir de bu haberi alınca sabah sabah karardım resmen. Kanser denen illet de hep böyle güzel adamları bulur (aynı hastalık için bkz. Michael C. Hall a.k.a Dexter).

:( Spartacus'un Yıldızı Hayatını Kaybetti

'Spartacus: Kan ve Kum' adlı televizyon dizisinin yıldızı Andy Whitfield, 39 yaşında hayata veda etti.

Son 1,5 yıldır lenf kanserinden tedavi gören Whitfield'in, Avustralya'nın en büyük kenti Sydney'de hayatını kaybettiği açıklandı.

Whitfield, dizide Spartacus karakterini canlandırıyordu ancak hastalığı nedeniyle geçen sezon öncesi diziden ayrılmak zorunda kalmıştı.

Üst Alt