Angara Genel Sohbet Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Angara Genel Sohbet Başlığı

Cevap: Ankara Genel Sohbet Başlığı

Mekan çok güzelim sen yeterki iste :) Tunus cd. iyidir ayrancıda, park cad. de

Yok yoooook sen Kızılayda SSK Eğlence merkezine takıl :) olum full kaynaktır bak kaçmazzzz

Beyler merhaba bir aralar Ankara'da halı saha düzenlemiştik ve 1 takımı dışardan topladığımız kişiler ile oluşturmuştuk. 2008 yılından beri ne bir halı saha ve bir organizasyon yapılıyor Ankara adına tabi o zamanlar forumun çöküp tekrardan kurulması gibi şeylerde buna etken eğer şöyle Mayıs veya Haziran gibi bir halı saha gibi bir organizasyon yapsak katılacak kişi sayısı ne kadar olur onuda bi görmek gerek epeydir giremiyorum siteye umarım Ankaradan katılan arkadaşların sayısı artmıştır da güzel birşeyler çıkar ortaya

Valla ben diyorum, İstanbul'dakiler özendiriyor. Ben oynayamam ama desteğe gelirim takım toplarsınız :D Bir iki kişinin ciddi inisiyatif alıp uğraşması gerekiyor ama bu işler için. Genelde Ankara tayfası olarak biraz rahatız o yüzden olmuyor :D

Uğraşmakda fazla birşey yok işte bir gün belirlenir saat belirlenir halı saha ayarlanır, o gün maç yapılır mutlu mesud olunur.

futbol oynamaya gelince en son lisede oynamıştım ama amaç toplanmaksa gelirim.

Ne demisler,

ANKARANIN DIKMENI

BIR DAHA GELIRSEM ...........

Angaranın Dikmeni :D

images

ankara oluşumu tırt çevre illere dagıtalım sizi oyle bi projemız var

daha en kolay deplasmana gelemiyor ankara [en kolay deplasman bursa]

Bir ara buluşma ayarlayalım. Ankara'dan sağlam üyeler var.

Ankara'dan olanlar yazsın bakalım bilmediğimiz kimler var? Bayram sonrası Eylül-Ekim ayı gibi ayarlarız zaman bol bir buluşma görüşme yapalım.

Bir ara buluşma ayarlayalım. Ankara'dan sağlam üyeler var.

Ankara'dan olanlar yazsın bakalım bilmediğimiz kimler var? Bayram sonrası Eylül-Ekim ayı gibi ayarlarız zaman bol bir buluşma görüşme yapalım.

buluşalım diyecem ama bu ay asker e gidiyorum asker den sonra inşallah :)

Abilerim , kardeşlerim Ankara çapında Gscimbom buluşması düzenleyelim , güzel olur + burda ki Gençlerbirliği - Galatasaray maçına hep birlikte buluşup gidersek güzel olur diye düşünüyorum.

İzmir'dekilere özendim doğrusu.

Bir buluşmada biz ayarlasak kötü mü olur ?

Aralik'ta Ankaradayim, varmi bulusmak isteyen renktaslar? :gs::gs::gs::gs::gs::gs::gs::happy0025:

Üst Alt