Angara Müzikleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Angara Müzikleri

1 ay içinde Angara'yı gezmeyi planlıyorum seymenler, sizden pansiyon, gezilecek yerler vs. tavsiye isteyeceğim ona göre.

https://www.youtube.com/watch?v=RClLHKP7LxY
beypazari, ulus, ankara kalesi, kale icinde rahmi koc muzesi var hemen, muzeye ilgin varsa anadolu medeniyetler ve etnografyayida gez
ulusta heykelin altinda eski meclis var oryada gidersin, atakule ve anitkabirede git, burya geliyon madem kizilaya git, kugulu parktada bulun. madem park konusu acildi genclik parkinada git, etimesgut istikametinde harikalar diyari var orayida gor. eger yetisirse avrupanin en buyuk tema parki ankapark var. hala insaat ama buyuk ve heycan verici trenler var binersin onlara. botanik, goksu ve guvenparklarada git dikmene git, mogan golune git, golbasina mutlaka git, mavigole git, sonra kocatepe camiyi gor. ulusta haci bayrama git. keciorenin kendine has tarzi vardir. simdiki mamakta keciorene benzemeye basladi. keciorende bulun mutlaka, estergon kalesine git, aoç'da kokorec ye. hamamonunede git mutlaka, nata vegaya git. teleferiklere bin. roma hamamina git bak. zamanin varsa kizilcahamama ugra, daha assagiya tuz golune git, çinçine gitme, girisi var cikisi yok

Bilmeyenler vardır diye söylüyorum " yüksel caddesi " belgeseli yapılmıştı Ntv de :) Hiç birşey yapmayıp gidip ora da oturup geleni-geçeni izlemek bile 3 saatini alır

beypazari, ulus, ankara kalesi, kale icinde rahmi koc muzesi var hemen, muzeye ilgin varsa anadolu medeniyetler ve etnografyayida gez
ulusta heykelin altinda eski meclis var oryada gidersin, atakule ve anitkabirede git, burya geliyon madem kizilaya git, kugulu parktada bulun. madem park konusu acildi genclik parkinada git, etimesgut istikametinde harikalar diyari var orayida gor. eger yetisirse avrupanin en buyuk tema parki ankapark var. hala insaat ama buyuk ve heycan verici trenler var binersin onlara. botanik, goksu ve guvenparklarada git dikmene git, mogan golune git, golbasina mutlaka git, mavigole git, sonra kocatepe camiyi gor. ulusta haci bayrama git. keciorenin kendine has tarzi vardir. simdiki mamakta keciorene benzemeye basladi. keciorende bulun mutlaka, estergon kalesine git, aoç'da kokorec ye. hamamonunede git mutlaka, nata vegaya git. teleferiklere bin. roma hamamina git bak. zamanin varsa kizilcahamama ugra, daha assagiya tuz golune git, çinçine gitme, girisi var cikisi yok

müzelere gideceğim kesin.bunları not alıyorum baya iyi bi database oldu sağol. :D

tuz gölüne gidip, çıplak ayak gezmiştim, gezdikten sonra ayaklarımda bi rahatlama hissetmiştim sanki.ilginçti yani.ama bu sefer o kadar aşağıya inemem zaten araba da yok :D

Keçiöre' nin bebesinin bile tarzı başkadır :) Hamam önünde kahve içmek, 50. yıl parkından Ankara yı izlemek mesela peh peh.
Bir laf vardır " Ankara lı olmayana Ankara sıradandır ama Ankaralı birine Ankara AŞK tır "

( has keçiörenliyiz bu ara da )

Son düzenleme:
evet bana oyle gelmemis angamoll daha buyukmus. bakin bi yabanci ne demis 5 sene once. simdi daha da buyudu angamoll

Cevahir de büyük ama Ankamall daha büyük gibi geliyo bi ucundan diğer ucu görünmüyor.

İnanmayacaksınız ama Ankamall içinde tam 3 tane Teknosa var. 2 Tane Starbucks, 2 tane mavi, 2 tane US Polo... Darphane gibi AVM, para basıyor
Birkaç yıl önce dünyanın en büyük sinema perdesi Ankamall'deki AFM'deydi. Reklam afişleri vardı. Daha sonra daha büyüğü yapıldı mı bilmiyorum.

Düzeltme: Cevahir İstanbul'da 280 mağaza, Ankamall'de 308 mağaza varmış.

Keçiöre' nin bebesinin bile tarzı başkadır :) Hamam önünde kahve içmek, 50. yıl parkından Ankara yı izlemek mesela peh peh.
Bir laf vardır " Ankara lı olmayana Ankara sıradandır ama Ankaralı birine Ankara AŞK tır "

( has keçiörenliyiz bu ara da )
Yaş 19
15yıldır keçiörendeyim :D ilk 4 siteler

Vodafone 975N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt