Angel Di Maria, PSG'den Ayrılıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Angel Di Maria, PSG'den Ayrılıyor

1653078322805.png

PSG, Angel Di Maria'nın sezon sonunda takımdan ayrılacağını açıkladı. 34 yaşındaki futbolcu artık serbest statüde.

▪️ 294 maç
▪️ 91 gol
▪️ 111 asist
▪️ 18 kupa

Dun son macinda yine klas bir futbolcu oldugunu gosterdi , bu herif keske 2 sene falan bizde oynasa millet oyuncu gorse.

Angel Di Maria: "Ben çok utangacım. İnsanlarla sohbet edebiliyorum ama bu benim için çok zor." (PSG TV)

Angel Dİ Maria: "Burada 7 yılım geçti. 7 yıl insan hayatı için önemli bir süre. Buradan mutlu ayrılıyorum ama her zaman kalbimde olacak bu kulüp."

Angel Di Maria: "Her şey için teşekkür ederim."

1653307456630.png

Herif açık açık ben sessiz içine kapanık biriyim diyor. Bununla birebir görüşsem yarım saate Galatasaray’a transfer edebilirdim.

Duygusal anlamda üstüne baskı kurup dominant bir tutum sergileyeceksiniz. Konuşurken ayağa kalkıp omuzunu ovacaksınız sesi titrerse etkilenmeye başlamış diyip futbolunu çok beğeniyorum çok teknik bir sağ ayağın var diyerek sağ bacağını okşardım.

Sonra ona marcaonun fotoğrafını gösterir eğer bize gelirsen oda arkadaşın bu olacak diyerek bir kaç fotoğrafını sağ sağ kaydırıp tablette bakmasını sağlardım. Çırıl çıplak olan fotoğrafı gördüğünde hops pardon duştan sonra çok fazla çıplak geziyorda araya karışmış derdim. Eğer terliyor ve koltuğun içine göçüyorsa son bir hamle yapıp 69 numaralı üstünde dil maria formayı verirdim. Marcao özellikle 69 numarayı girmeni istiyor der sözleşmeyi imzalaması için uzatırdım. Siyah bir tükenmez kalemi verir önce ucunu biraz yala mürekkebi kurumuş olabilir diyerek konuşmamızın her aşamasında ona sağlıklı düşünme fırsatı tanımazdım

El clasicolarda düzenli bir hücum planı olmayan Real Madrid'in en iyi oyuncusu oluyordu. 2014 CL finalini çözdü. 2014'te Dünya Kupası'nda sıkışan İsviçre maçını aldı. Bugün de maçı aldı. Büyük maçlarda büyük oynuyor

Üst Alt