Angelina Jolie, Cuma'ya geliyor


Angelina Jolie, Cuma'ya geliyorÜnlü film yıldızı ve BM İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, Türkiye'ye sığınan Suriyelilerin kampını ziyaret edecek15 Haziran 2011 Çarşamba, 11:21:39Ünlü film yıldızı ve BM İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie'nin, Türkiye'ye sığınan Suriyelilerin kampını ziyaret etme talebinin Ankara tarafından muhtemelen olumlu yanıtlanacağı ve Jolie'nin cuma günü Türkiye'ye geleceği öğrenildi.Diplomatik kaynaklardan edindiği bilgiye göre, Jolie, dün Türkiye'ye Hatay'daki kampı ziyaret etmesine izin verilmesi için başvurdu. Bu talebi değerlendiren Ankara, Jolie'ye büyük ihtimalle olumlu yanıt verecek.Jolie'nin cuma günü önce İstanbul ardından da Hatay'a gelmesi bekleniyor.Angelina Jolie, nisan ayında en son Libya-Tunus sınırını ziyaret ederek, oradaki kampta incelemelerde bulunmuştu.AAangelina-jolie.jpgHayırlı cumalar :ask:

edit: Linkini de vereyim:https://www.haberturk.com/dunya/haber/639967-angelina-jolie-cumaya-geliyor
 
Cevap: Angelina Jolie, Cuma'ya geliyorUlan ben de sandim camiye gidip namaz kilacak. Yine hepinize hayirli cumalar degerli dindaslarim. :ask:
 
Cevap: Angelina Jolie, Cuma'ya geliyorhangi camiye geliyomus yazmıyo. pek hayırlı bir cuma olacagı kanaatindeyim
 
Cevap: Angelina Jolie, Cuma'ya geliyorAngelina Jolie yerine Jennifer Lopez'i tercih ederdim. Hatay'da isine halletmeye çalisirdim :ask:
 
Cevap: Angelina Jolie, Cuma'ya geliyorHemen bi Hatay organizasyonu yapalım.

Forumca bi hoşgeldin demeliyiz Bayan Jolie'ye.
 
Cevap: Angelina Jolie, Cuma'ya geliyorBenim bildiğim kadınlar Cuma namazlarına camiye gitmezler, gelsin yanımda kılsın falan diyenler neyin kafasını yaşamış burda anlamadım
 
Üst Alt