Angelina Jolie, Cuma'ya geliyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Angelina Jolie, Cuma'ya geliyor

Angelina Jolie, Cuma'ya geliyor

Ünlü film yıldızı ve BM İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, Türkiye'ye sığınan Suriyelilerin kampını ziyaret edecek

15 Haziran 2011 Çarşamba, 11:21:39

Ünlü film yıldızı ve BM İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie'nin, Türkiye'ye sığınan Suriyelilerin kampını ziyaret etme talebinin Ankara tarafından muhtemelen olumlu yanıtlanacağı ve Jolie'nin cuma günü Türkiye'ye geleceği öğrenildi.

Diplomatik kaynaklardan edindiği bilgiye göre, Jolie, dün Türkiye'ye Hatay'daki kampı ziyaret etmesine izin verilmesi için başvurdu. Bu talebi değerlendiren Ankara, Jolie'ye büyük ihtimalle olumlu yanıt verecek.

Jolie'nin cuma günü önce İstanbul ardından da Hatay'a gelmesi bekleniyor.

Angelina Jolie, nisan ayında en son Libya-Tunus sınırını ziyaret ederek, oradaki kampta incelemelerde bulunmuştu.

AA

angelina-jolie.jpg

Hayırlı cumalar :ask:

edit: Linkini de vereyim:

https://www.haberturk.com/dunya/haber/639967-angelina-jolie-cumaya-geliyor

Cevap: Angelina Jolie, Cuma'ya geliyor

Ulan ben de sandim camiye gidip namaz kilacak. Yine hepinize hayirli cumalar degerli dindaslarim. :ask:

hangi camiye geliyomus yazmıyo. pek hayırlı bir cuma olacagı kanaatindeyim

Angelina Jolie yerine Jennifer Lopez'i tercih ederdim. Hatay'da isine halletmeye çalisirdim :ask:

Hemen bi Hatay organizasyonu yapalım.

Forumca bi hoşgeldin demeliyiz Bayan Jolie'ye.

Benim bildiğim kadınlar Cuma namazlarına camiye gitmezler, gelsin yanımda kılsın falan diyenler neyin kafasını yaşamış burda anlamadım

Üst Alt