GSC Haber - 🦁 Angeliño: "Florya'nın suyu nerede?" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 🦁 Angeliño: "Florya'nın suyu nerede?"

Hayirli olsun savunmasi cokmu kotu tum programlarda adam hep hucumda ordan cok gol yer diyip duruyorlar bir bek bu kadar savunma yapsa city de leipzig te nasil oynar

Bu bonservis fiyatıyla bize düşmesine şaşırdım, Avrupa' da 'baş altı' takımların çoğunda son derece vasat solbekler oynuyor. Karakter yönünden de bildiğim bir defosu yok, gayet kazanmaya odaklı bir sporcu...

Nihayet saçma sapan bir siyah detay içermeyen parçalı forma. Parçalıya V yakayı daha çok yakıştırıyorum ama olsun, bu hali de çok güzel...
Biz Avrupa’nın başaltı takımıyız artık.

Biz Avrupa’nın başaltı takımıyız artık.
İyi işler yapılıyor ama kısa ve orta vadede olamaz o iş...Kaliteli kadro kurmak yetmiyor; ülke ekonomisi, kulüp için sürdürülebilir ekonomik yapı, ligimizin ratinginin yükselmesi gibi parametreler bugünden yarına gerçekleşebilecek şeyler değil. Erden Reis de bunları gayet gerçekçi bir şekilde dile getiriyor, yeri geldiğinde...

Angelino mu desek yoksa lige Ofansif anlamda gelmiş en kaliteli Sol Bek mi desek bilemedim! İnanılmaz mutlu ve heyecanlıyım. Cityde Pep de faydalandı ama özellikle Leipzig dönemi ağzımın suyu aka aka izlediğim ve UCL maçlarında dehşet isler yapan bu adam artık bizim oyuncumuz. Hakan Ünsaldan Ergünden sonra ilk kez Sol Bek tam olarak refaha kavuşuyor. Hoşgeldin Matador! InCollage_20230713_204503274.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Avrupanın en iyi sol beklerinden birini aldık Ofansif anlamda. Cidden çok değerli bir oyuncu ve Şampiyonlar Liginde neler yapmak istediğimizi gösteren bir isim. Antremandada çok hırslı ve istekli duruyor Maşallah İspanyol Boğası Angelino Leipzig günlerinde Şampiyonlar Liginde Okan Hocamızı üzmüştü..InCollage_20230713_213123281.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt