Anime'ciler - Manga'cılar


Her konuda her türde sayısız manga yayımlanmakta , bu mangaların bazılarının ise animesi yapılmakta. Aşırı derecede fanatikleri mevcut. Şimdi hepsini tek tek yazmak istemiyorum. O yüzden herkesin kendi izleyip-okuyup takip ettiği manga-animeyi varsa paylaşmasını istiyorum.Mesela benim favorim : One Piece ; çok kral karakterler mevcut. Konusu da oldukça derindir. :yenieek:Serinin yazarı (mangaka) : Eiichiro ODA :tiphat:ODA ; One Piece hikayesi için henüz yarısına geldiğini söylemiş ve One Piece yaklaşık 15 yıldır yayımlanmakta. Bir 15 yıl daha devirecek gibi görünüyor konusu itibariyle.Böyle hobisi yada bağımlılığı olan kimler var merak ediyorum.
 
Cevap: Anime'ciler - Manga'cılaranime kızlarına bağlıyımdır hakikaten :ka21:gecelikli-sirin-anime-kiz.jpg


:ka21:
 
Cevap: Anime'ciler - Manga'cılarbasligi gsc hen.taiseverler burosu olarak degistirip sonra da konu linkini m night shyamalana gonderebilirmiyiz ?
 
Cevap: Anime'ciler - Manga'cılar1) Dragonball Z (sıkı bir Gohancıyım)

2) G Gundam

3) Kızıl Baron

4) ThuneercatsHerkes gibi Tsubasa ve Pokemonu da izlerdim ama bu saydığım 4'ü bambaşkaydı. Eşşek kadar boyumla şimdi bile oturur izlerim yani net.
 
Cevap: Anime'ciler - Manga'cılarDeath NoteHerkese tavsiye ederim 36 bölümdü toplam yanlış hatırlamıyorsam ben animeleri pek sevmem ama Death Note'u çok beğendim ilginizi çekecektir.
 
Üst Alt