Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına Sağlık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına Sağlık

Son Olarak Arkadaşlar

1-Berdan Akbulut

2-Cengiz Akbulut

3-Deniz Ortakçı

4-Burak Ortakçı

5-Sarp Demirci

6-Samed Özcan

7-Aydın Ertaş

8-Mert Güven (Aydın Ertaş'ın Arkadaşı)

9-Mert Çeçenoğlu (Aydın Ertaş'ın Arkadaşının Arkadaşı)

10-Fırat Lala (Aydın Ertaş'ın Arkadaşı)

11-Hüseyin Teşekin (Aydın Ertaş'ın Arkadaşının Arkadaşı)

12-Umut Okkalı (Aydın Ertaş'ın Arkadaşının Arkadaşı)

Takımlar

TAKIM 1

1-Berdan Akbulut

2-Cengiz Akbulut

3-Deniz Ortakçı

4-Burak Ortakçı

5-Sarp Demirci

6-Samed Özcan

TAKIM 2

1-Aydın Ertaş

2-Mert Güven

3-Mert Çeçenoğlu

4-Fırat Lala

5-Hüseyin Teşekin

6-Umut Okkalı

Evet arkadaşlar neden olmasın.Ama iyi bi organizasyon lazım:)

Sorumluluk alacak arkadaşlar üzerine düşeni başarıyla yerine getirirse bence olur:)

Arkadaşlar kişisel görüşümü söyliyeyim...

Bence Ankara'da bayan üyelerin çoğunluğu var.Halı saha organizasyonundan önce buluşma,tanışma tarzında bi organizasyon olması öncelikli olması lazım.Çünkü İstanbul gibi bi yerde ilk yaptığımız halı saha organizasyonunu hatırlıyorumda son ana kadar çok büyük eziyetler çektik.Hatta Batuhan'a kimse gelmezse gelmesin ikimiz gideriz sen bana şut çekersin bile deyip,organizasyonun tam destek arkasında kalarak bi yerlere geldik.Sonrasında yaptığımız turnuvada ise mükemmel bi kişi sayısına ulaşdık ki 4 takım çıkacak derece bi organizasyon olmuşdu.

Şimdi herşeyden önce biz bu sorumluluğu İstanbul'da alırken yönetici olarak bütün yükü üstümüze alarak herşeyi göze alarak sahayı tuttuk ve sonunda sorunları kapatıcak birisinin varlığı orda olması gerekiyor.

Ben 2009 yılında mutlaka gelicem Ankara'ya kaynaşmamız gerekiyor.Aynı şekilde İzmir'e de gitmeyi planlıyorum.Arkasından Bursa inşallah:)

Organizasyonlara karşı müthiş bi şekilde heyecanım var ve tam destek arkasındayım.:)

Arkadaşlar kişisel görüşümü söyliyeyim...

Bence Ankara'da bayan üyelerin çoğunluğu var.Halı saha organizasyonundan önce buluşma,tanışma tarzında bi organizasyon olması öncelikli olması lazım.Çünkü İstanbul gibi bi yerde ilk yaptığımız halı saha organizasyonunu hatırlıyorumda son ana kadar çok büyük eziyetler çektik.Hatta Batuhan'a kimse gelmezse gelmesin ikimiz gideriz sen bana şut çekersin bile deyip,organizasyonun tam destek arkasında kalarak bi yerlere geldik.Sonrasında yaptığımız turnuvada ise mükemmel bi kişi sayısına ulaşdık ki 4 takım çıkacak derece bi organizasyon olmuşdu.

Şimdi herşeyden önce biz bu sorumluluğu İstanbul'da alırken yönetici olarak bütün yükü üstümüze alarak herşeyi göze alarak sahayı tuttuk ve sonunda sorunları kapatıcak birisinin varlığı orda olması gerekiyor.

Ben 2009 yılında mutlaka gelicem Ankara'ya kaynaşmamız gerekiyor.Aynı şekilde İzmir'e de gitmeyi planlıyorum.Arkasından Bursa inşallah:)

Organizasyonlara karşı müthiş bi şekilde heyecanım var ve tam destek arkasındayım.:)

Abi bekleriz buraya.Ankara'da organizasyon yapılmasını çok istiyoruz.

Abi bekleriz buraya.Ankara'da organizasyon yapılmasını çok istiyoruz.

İnşallah yapıcaz Ankara'da da.2009 yılında bi organizasyona mutlaka yer ayıracaz.Ben burdan kalkıp gelicem,bizzat ilgilenicem:)

Öncelikle bu halı saha organizasyon öncesinde bi buluşma yapıp,burda fotoğraflarınızı görmek çok isterim.Farzedelim ki olmadı burdan sözünüde veriyorum.2009 Yılı içerisinde mutlaka bi buluşma organizasyonu orda yapıcaz...:)

İnşallah yapıcaz Ankara'da da.2009 yılında bi organizasyona mutlaka yer ayıracaz.Ben burdan kalkıp gelicem,bizzat ilgilenicem:)

Öncelikle bu halı saha organizasyon öncesinde bi buluşma yapıp,burda fotoğraflarınızı görmek çok isterim.Farzedelim ki olmadı burdan sözünüde veriyorum.2009 Yılı içerisinde mutlaka bi buluşma organizasyonu orda yapıcaz...:)

Çok sağol abi.Büyüksün. :D:D

Cevap: Ankara Halı Saha Turnuvası

Bekleriz abi.

Üst Alt