Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri | - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri |

Cevap: Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri | Rayt dı Fi

Maçı yarın yapacağımız için sahayı bugün almamız lazım ANKARAGÜCÜ Tandoğan Halı Saha müsait isen bugün alsan maçı yarın yaparız Özgün ben dükkandan çıkamıyorum yoksa gidip alacam sahayı

Cevap: Ankara 2. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Planlama ve Öneri | Rayt dı Fi

Bugun çıkamam ama yarın alabilirim maçıda cuma yaparız uyarsa şu Anıtkabirin girişinin karşısındaki halı saha mı yoksa tam tarif edebilirmisiniz.

1- Deniz Ortakcı

2- Berdan Akbulut

3- Onur Sayın

4- Özgün Yazgan

5-Doruk Özyer

6-Sercan Horozcu

7-F.Aybars Hakan

8-Samet Özcan

Bu 8 kişi Cuma günü de müsait mi ?

Musaittir inşallah ben sana özelden tel numaramı verem sen beni çaldır ben seni ararım gerekenleri konuşuruz.:D

Ben müsaitim arkadaşlar gelebilirim. Cuma günü

Ettik 4 2ye 2 oynarız :D

Yok mu arttıran beyler hadeeeeeee

Hadi herkez kesin bişi sölesin SErcan ben sana tel numaramı attım sende beni bi çaldır :D

Halısahanın yer saatini söleyin yarın sabah çıkcam alırım saat felan söleyin sahayı tarif edin

Cuma günü olursa gelmem mümkün değil.

Beyler incisözlük vs. gscimbom yapalım ne dersiniz. Kişi sayısı netleşsin ben ayarlayacam.

Hadi gençler bu hafta bi şekilde yabak haftaya iş var :D

Beyler incidede başlık açtım ama pek gönüllü yok. Eski inci değil orası artık :p. Üçüncü nesiller ve liselilerle birlikte bayağı erozyona uğradı. Ama uğraşıyorum getirmek için.

Siz sahadan haber verin hele. Adam bulmak kolay iş.

Bence sahayı cuma gününe alalım yarın Özgün gidip alır sahayı biz 8 kişiyiz 4 kişi daha buluruz 6-6 yaparız maçı, Olmazmı öyle :)

Üst Alt