Ankara Yeni Stadyum | 55.000 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankara Yeni Stadyum | 55.000

kusura bakmayin arkadaslar. baskentte asiri yüksek kapasitede stad yapilmasina Milli takim haric hic bir neden düsünemiyorum.

Statlar her sartta oyniyan kulüb(ler) icin tasarlanmis olmasi mantiksiz olur. 40-50 bin kisilik statlarin bakimi idare ve reklam isleri su anki Ankara takimlarin hepsini asar. Milli Takim icin dersek söyle 70-80 bin kisilik stat buna katilirim. fakat bu stadin yine olimpiyat stadi gibi bir facia olacagindan endiseliyim.

neyse bizimkiler kafalarina göre, gururlarina göre yine istediklerini yapiyor. O paralar acaba nerden kimin cebinden hangi "sahislarin" cebine giriyor diye düsünmekten baska bir düsünce gelmiyor aklima.

ankara-stadyumu.jpg

Spor bakanlığının sitesinde böyle olacak diye göstermişler.Proje değişti sanırım.

19 Mayıs Stadını da Ayaş Stadını (yeni adıyla Osmanlı Stadı sanırım) da çok sevmiyorum. Ankara'nın kesinlikle yeni stada ihtiyacı var. Hangi semt/ilçede yapılacağını ben de çok merak ettim şu an.

Şaka gibi yemin ediyorum ya.Ulan başkent orası yazıklar olsun yap 60-70 bin kişilik iyi bir stad 45-50 sene gitsin aga.Seyirci gelmiyor diye bi şey var mı yaa.Seyirci gelmiyor çünkü 19 mayıs stadı inanılmaz yaşlı hiç bir cazibesi yok seyirciyi çekecek.Vallahi bizim evin arkasındaki kum sahada oynansa Gençler'in Ankaragücü'nün maçları daha heyecanlı olur.

2008 yılında asaş stadına gitmiştim. o zaman otobüsle gidip otobüsten indikten sonra baya bir mesafe yürümüştük maça girmek için. kimse o zahmeti çekmek istemez boktan maçlar için. şahsen ben evimden çıkıp 3 saat yok çekip ne ankaragücü ne gençler maçına gitmem.

Ankarada yer sorunu yok yeni bir stad yapsalar bile işte yenikent sincan gibi şehir merkezine çok çok uzak yerlere yaparlar, bu şekilde seyircide maça gitmez zaten

tam ankara spor salonunun yerine yeni stad yapılmalıydı bence gittiler basket sahası yaptılar hadi çok şehirin içi diyelim biraz daha dışına keçiören yenimahalle vs. yapılabilir. ancak mevcut yöneticilerin kafası yoldan başka bişeye basmıyo ha bide dere suyu getiriyolar

trolün dediği gibi "evri ver dabıl vey, evri vey dabıl vey"

ya yeter artık yeter bi stat yapın şu şehre ya .
İsa Meriç abi bjk-mersin maçına gittim o stada harbi eziyet ya
Aynen gelsinler en olmadı illa şehrin dışına yapalım derlerse Ovacığa yapsınlar arabayla ulaşım Çankayadan vs Max 40 Dakika
Otobüslede 1saat

Türkiye'nin başkenti,en büyük 2. ili Ankara'ya henüz stad yapılmadı.En büyük 3.il İzmir'e ise 15.000 kişilik stad düşünüyorlar.

Üst Alt