Ankaragücü 0-8 Galatasaray / Bjk 3-1 Gb | Şikeyi Kim Yapmış Okuyun!! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaragücü 0-8 Galatasaray / Bjk 3-1 Gb | Şikeyi Kim Yapmış Okuyun!!

Cevap: Ankaragücü : 0 Galatasaray : 8 / BJK: 3 GB: 1 - ŞİKE yi Kim yapmış okuyun!!

Bana bjkli arkadas çok sIk söler bu 8 0'i.7 0 yenseniz biz smpiyon oluyorduk diyordu.tam bir seref yoksunu ilk karsilasmamda söleyecegim.Hazirlayana sonsuz tesekkürler ediyorum.

Bana da böyle diyen oldu. Ama olayı önceden bildiğim için anlattım bunu. Ama hala anlamamakta direndi kara kartal. :D

Cevap: Ankaragücü : 0 Galatasaray : 8 / BJK: 3 GB: 1 - ŞİKE yi Kim yapmış okuyun!!

bu kara kartallar bazen kara, kapkara kargaya dönüşüyorlar. hiç birşeyi net bilmezler ama nedense bildiklerini zanneden değişik bir taraftarlar. ulen 92-93 yılında olmuş olay ve sen su an 30 yaşında olsan bile o zamanlarda olayın perde arkasını bilecek beynin daha oluşmamıştır mutlaka.

diyeceğim şu ki; bjk taraftarları( ki en fanatikleriinden biri arkadaşımdır.) demirören şampiyon yapınca sırtına alan, 2 maç kaybedince tekme basan insanlar. yani fnrden bile daha tehlikeli taraftarı var. böyle adamlara karşı şike gibi konuları tartışmak yerine adam olsaydınız da 3. yıldızı takabilseydiniz demek lazım, 8 gol yerine 3 gol yeseydiniz demek lazım; ama yine nato kafa nato mermer, işlemez bunlara hiç birşey.

Bence Beşiktaşlı arkadaşına, "Bursaspor" desin; o ne demek istediğini anlar. Şikenin alası Bursaspor'a karşı yapıldı, hatta belgeler bile vardı. Nedense Futbol Federasyonu bu konuyla bırak ilgilenmeyi, belgeleri bile incelemedi.

Şikenin rengi her yerde aynı

Orada Juventus

Burda Beşiktaş

Beşiktaşın köpekleri paraya muhtaç.

https://www.youtube.com/watch?v=qijlUnS-QmU&feature=related

Sonuç dizleri titreye titreye 3-0 yenildikleri, ezildikleri ve bundan sonra da kolay kolay gidip gelemeyecekleri nur topu gibi bir deplasman sahibi oldular :D

Sinan Engin'in,Sergen Yalçın'ın 2004 teki telefon görüşmelerini herkes biliyor.Rize-Beşiktaş maçından önce.

Bursa'yı nasıl küme düşürdü bu adamlar peki? Tarih boyunca sürekli olarak şike yapan taraf bjk'dir. 2002-2003 sezonu tam bir utanç sezonudur. Bjk, Serdar Bilgili yönetimde hakemler ile resmen zorla şampiyon yapılmıştır. Ayrıca 2005-2006 sezonunda, bjk-Galatasaray maçında, bjknin hiçbir iddiası yokken neden bir taraflarını yırtarak mücadele ettiğini çok merak ediyorum. Özellikle Sergen ve Tümeri...

Türk Futbol Tarihinin bu kadar kirli olmasının 3 tane nedeni var:

1. FB

2. Aziz

3. BJK

vay salaklar vay. yeni neslinin Galatasaray nefretiyle doğup büyümesinin sebebi olan şey de uydurmanın önde gideniymiş. Ben de derdim kendi kendime, ulan +1 averajla şampiyon olmuşuz heralde bunlar da şike olmasa bile sinirlenip kin gütmekte haklı diye. fenerlilerle gerizekalılıkta yarışabilecekleri bir konuymuş bu. işin aslını bilip hala kin tutan beşiktaşlılarda sığırdan farksızmış. demek ki adamlar hedefsiz kaldığı için yıllardır, bari cimbomla uğraşalım demişler. bugün bi koyalım da ders olsun kargalara.

ne gerizekalı insanlar var ya.

besiktas-liverpool-8-0.jpg

BJK_Liverpool6.jpg

Bu resmi koymayı sevmiyorum ama

Demekki futbolda 8-0'lık sonuçlar oluyormuş sevgili Beşiktaşlılar...

Bu da mı şike ?

Beşiktaş taraftarı gördüğüm en aciz taraftardır.Takımına büyük maçlarda ateşlemelerine rağmen daha çok zararları olmuştur.Her fırsatta hakm,şike diyip kendilerini aciz duruma düşürmüşlerdir.Kaale almam onları.Fener taraftarına daha çok saygı duyuyorum.

Beşiktaş taraftarı gördüğüm en aciz taraftardır.Takımına büyük maçlarda ateşlemelerine rağmen daha çok zararları olmuştur.Her fırsatta hakm,şike diyip kendilerini aciz duruma düşürmüşlerdir.Kaale almam onları.Fener taraftarına daha çok saygı duyuyorum.

Abi fener taraftarı hakeme daha çok yükleniyor fenerin puan kaybettiği Diyarbakırspor maçından sonraki yorumlara bak adamlar 1000 mesaj atmışsa 999'u hakeme küfür..Ancak Manisaspor,Bursaspor ve Lille bunlara çaktıktan sonra akılları başına geldi dangalakların..

Benim şahsen Beşiktaş ile hiçbir sorunum yok severim Beşiktaşı sonuçta İstanbul'un aynı yakasını paylaşıyoruz,kendi hallerinde kulüplerini destekliyorlar çok fazla Galatasaray düşmanı değiller,hatta hemen hemen hiç değiller...

Bunların huyu bu.Kendilerini şampiyon yapan,bana göre çok çok iyi bir kaleci olan Cordoba'yı da şikecilikle suçlayıp kovmadılar mı?

Bjk o kadar iyi takımsa sondan bir önceki hafta bizi yenip şampiyon olsaydı. Feyyazın penaltısıyla berabere kaldılar. Deplasmanda zaten biz 1-3 tokatladık.

O kadar iyilerse TR kupası finalinde de bize yenilmeselerdi.

Sene boyu 2 kez tokatlamışız 2 maç da hakem facialarıyla berabere bitmiş.

Neyse Billong olayı bunun 10 katı, kimse de unutmayacak.

Üst Alt