Ankaragücü Karşısındaki İlk 11'miz - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaragücü Karşısındaki İlk 11'miz

Cevap: Son Dakika | Ankaragücü Karşısındaki İlk 11'miz

bazi konularda cok takintiliyiz.. Kesti'mi kesmedi mi sonucta bugun sag bek'te Baris olabilirdi mesela.. yada Aydin yerine Sarp.. o yuzden Hagi'ye yuklenmek bos..

Sende takıntılısın. Kesti mi kesti diyosun. Adam kırmızı kart yeyip 3 maç ceza alıyorsa kesmemesi diye bi şey söz konusu olabilir mi? Adam sakatlanıyor oynamıyor ve kesti oluyor öylemi. Hakan Balta'yı da sakatken oynatmadı sonra oynattı hemen. Ne kesmesinden bahsediyosun sen. Bu adamları sağlamken kessin yenilelim. Hagi'yi desteklemezsem ne oluyum. Ama Hala bu adamlardan medet uman birini teknik direktör olarak istemiyorum. Umarım bu maç sonunda kovulur.

Sende takıntılısın. Kesti mi kesti diyosun. Adam kırmızı kart yeyip 3 maç ceza alıyorsa kesmemesi diye bi şey söz konusu olabilir mi? Adam sakatlanıyor oynamıyor ve kesti oluyor öylemi. Hakan Balta'yı da sakatken oynatmadı sonra oynattı hemen. Ne kesmesinden bahsediyosun sen. Bu adamları sağlamken kessin yenilelim. Hagi'yi desteklemezsem ne oluyum. Ama Hala bu adamlardan medet uman birini teknik direktör olarak istemiyorum. Umarım bu maç sonunda kovulur.

ben genel olarak taraftarimizin takintili oldugundan bahsediyorum sen olayi kisisellestiriyorsun.. arkadasim yedek klubesine bakarmisin Baris ve Sarp ilk 11'de olabilirdi diyorum anlatamiyormuyum?

Ayhan Akman, Aydın Yılmaz

tmmdir iniesta ve xavi gibi bu ikili, en az 10 gol :D

Orta saha onlarin demektir, kalemizde cok pozisyon gorcez.

Sonra Hagi'ye laf söyledi diyolar. Aydin ne ya, keşke futbolu bırakmasaymışım Barçada Xavi'yle estirirmişiz :D

Yekta en formda oyuncumuz Hagi ilk maç hariç hiç 11 cıkartmadı

Adnan Polat ile rekorları kırmaya devam ediyoruz....(Susun dedi Başkan, baskıdan oynayamıyoruz dediii) Valla doğru söylemiş, devam Adnan Polat..!

Cevap: Ankaragücü Karşısındaki İlk 11'miz

inanilmaz derecede kazmalik gordum bugun macta, gsnin bu defansi bank asyada bile her mac 3 gol yemeye musait. Topu ayagindayken ayaklari birbirine dolanan futbolcular gordum bugun sahada hayatimda ilk defa hemde karsi takimin baskisi olmadigi halde. Yaziklar olsun be...

Neill(bu sezon ki oyunu),Cana,Servet,Balta,Aydın,Barış,Mustafa,Ayhan,Stancu,Zapata,Kewell,Serkan Kurtuluş,Aykut Erçetin bu adamlar gitmedikçe her sene kanser oluruz.Ve işin kötüsü bunlar gitmez.

Devam Adnan Polat, sakın bırakma....Tarihe ismini kazıyorsun farkında değilsin...

Üst Alt