Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini Feshetti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini Feshetti

Ozdenongun Ozden

Özgür çek ve Uğur uçar ile Ankara'da son yemekteyiz.. Her şey için teşekkürler ikinizede, gerçek dostlar, yolunuz açık olsun...

news_manset_resim_b2_Ugur_Ozgur001.jpg

Ankaragücü'nde Özgür Çek ve Uğur Uçar sözleşmelerini feshetti!

Yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle kadrosundaki birçok futbolcusunu kaybeden Ankaragücü'nde, 2 oyuncu daha sözleşmesi feshetti. Sarı-lacivertlilerde, Uğur Uçar ve Özgür Çek, bugün notere giderek sözleşmelerini feshederken, alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na başvuran Tisdell'in de sözleşmesini feshedeceği öğrenildi

https://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20111206/ankaragucunde_bir_sok_daha.html

Cevap: Ankaragücü'nde Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini Feshetti

2side hoş olur takımımıza

Cevap: Ankaragücü Özgür Çek ve Uğur Uçar Sözleşmelerini Feshetti

Eger haber dogruysa,onları almaya en yakın takım biziz.

İkisi de boşta kalmaz. İyi oyuncular.

Vederson'u kaybeden Bursa alabilir Özgür'ü. Bize de olur.

Uğur'un tekrar büyük takımlara dönebileceğini sanmıyorum.

Özgür Çek sol açıkta Rieradan 10 kat daha fazla katkı verir sol bekte savunmada sorun yaşayabilir.

Özgür Cek transfer edilebilir. Caglar da postalanir. Iyi bir hamle olur. Ugur´a gerek yok

Bilgi doğrudurç Kaleci Özden twitter adresinde yazdı. Son yemeğimizi yiyoruz herşey için teşekkkürler dedi.

Yanlız Kamil Çörekci var onu atlıyorsunuz. Oda ayrıldı. Sağ bekte uzun yıllar sıkıntı çekmeyiz.

Kimseye çaktırmadan çöreklensek keşke :)

Özgür Çek'i göz ardı etmeyelim.Başta Fatih Terim olmak üzere yönetim bu oyuncu ile mutlaka ilgilensin,transferi için alaka gösterilsin.Bıktık artık Balta ve Çağlar ikilisinden.

Bilgi doğrudurç Kaleci Özden twitter adresinde yazdı. Son yemeğimizi yiyoruz herşey için teşekkkürler dedi.

Yanlız Kamil Çörekci var onu atlıyorsunuz. Oda ayrıldı. Sağ bekte uzun yıllar sıkıntı çekmeyiz.

kamil bucadan ayrıldı mı ?

o adamı sag bek sol bek orta saha sag sol her türlü kullanırsın

kamil bucadan ayrıldı mı ?

o adamı sag bek sol bek orta saha sag sol her türlü kullanırsın

Kamil buyuk ihtimalle bizde (Cagatay abi + baska guvenilir bir abi soyledi). Buca'dan ayrildi o, sozlesmesini karsilikli olarak fesh etti.

Özgür Çek memleketi nedeniyle 60 numarayı giymiyor arkadaşlar. Onun çok yakın arkadaşı benim tanıdığım ve bana dediği 6-0'dan dolayı giyiyor.

Doğrumu bu,önceden böyle şeyler deniliyordu.

Özgür Çek memleketi nedeniyle 60 numarayı giymiyor arkadaşlar. Onun çok yakın arkadaşı benim tanıdığım ve bana dediği 6-0'dan dolayı giyiyor.

Memleketinden dolayı Emrah.

Fenerlilere bakarsak Cem Yılmaz reklamında "Altın anahtar" değil "altı anahtar" da diyormuş :asd:

Özgür Çek kaçırılmamalı boşa çıktıysa. Hemen antremanlara başlasın Ali Turan gibi.

Tokat'lı olmasından ötürü o numarayı giydiğini söyleyenler de var.:eek:

Üst Alt