Ankaragücü'nün Kalecisi Galatasaray'a Geliyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaragücü'nün Kalecisi Galatasaray'a Geliyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Iyilik yaw nobetten cikamiyoruz yine, sen?

1. Bu arada Mustafa Canaslan'in aslinda Turkcesi kusursuza yakindir, 2. bir tek noktalama isaretlerini abartili kullanmayi sever

O yuzden gozume carpti zaten
1. Teşekkür ederim...

2. Haksızlık ediyorsun bence, alışkanlığım gereğidir. Forum ve sosyal medya ortalaması noktalama işaretlerini yok sayıyorsa kabahat bendemi yani?...

Buna hiç takılmadım ben çünkü Muslera da gelmeden evvel çok top sektiriyordu. Taffarel'in en önemli özelliği tek hamlede bu topları yakalaması ve yer tutmasıydı. Şimdi Altay'a da bu işin sihrini öğretecektir.
Bu görüşe göre bonservissiz ve maaşsız olarak ben geleyim Ozan renkdaşım, nasılsa tafi beni eğitir.

Bu görüşe göre bonservissiz ve maaşsız olarak ben geleyim Ozan renkdaşım, nasılsa tafi beni eğitir.

Mert ısrarla olumsuz post atıyorsun beğenmeyebilirsin ama kara propagandaya dönüştürmeyelim lütfen. Neyi kast ettiğim de açık videoda görünen bir defosunun düzeltilebileceğini vurguladım.

Bu arada benim beğendiğim bir kaleci. Taffarel'in tedrisatından iyi bir şekilde geçerse, Muslera'dan sonra 1.kaleci olma potansiyeli var. Aldıysak hayırlı olsun.

Denilen gibi 5 milyon euro bandına alıncaksa muslera kesin yolcu demektir,keza yedeğe 5milyon euro verecek kadar zengin değiliz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt