Ankara’ya Nezaket Ziyareti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5c8719ac5ec147b0828210c0407ce173.jpeg

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Başkan Yardımcısı Dinç Üner ve Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdurrahim Albayrak, Ankara’da nezaket ziyaretleri gerçekleştirdi.

Galatasaray heyeti ilk olarak Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Yargıtay 8. Hukuk Dairesi Başkanı Fahri Akçin de yer aldı. Mustafa Cengiz, Dinç Üner ve Abdurrahim Albayrak’ın bir sonraki durağı Gençlik Ve Spor Bakanlığı oldu. Burada Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’a nezaket ziyareti gerçekleştiren Galatasaray heyeti son olarak da Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Böyle şeyleri sevmiyorum ne zaman Abdurrahim gelse böyle saçma şeylerin içerisine dalıyoruz.Şimdi birileri diyecekki bu işler siyasetten geçiyor maalesef bizim ülkemizin gerçeğide bu ancak gerçek bu diyede böyle soytarılıkları midem kaldıracak değil.

Yeni Türkiye bu maalesef. Biat etmeyeni doğuruyorlar maalesef.
Yapacak bir şey yok. Bende nefret ediyorum bu tür eylemlerden ama mecburuz işte.

Üst Alt