Anket: Keita geri gelsin mi ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anket: Keita geri gelsin mi ?

arkadaslar,

son 10 yilda bu kadar atesleyici, mest edici ve olaganüstü yetenekleri olan bir oyuncu gelmemisti takimimiza.

ayni zamanda kisa sürede takimin sevgilisi olmustu.

maalesef anlasilamayan, akil ve mantik ile uyusmayan sebeplerden dolayi sezon basi yollar ayrildi.

yeni sezon bir yapilanmaya girecegimizi varsayarsak, keita gibi kaliteli ve taraftarin sempatisini kazanmis bir oyuncunun geri gelip bu yeniden olusumda pay sahibi olmasini istermisiniz ??

sahsen gelmesi icin hergün dua ediyorum :D

belki bu anket medya'ya düser, haber yapilir ve yeni gelen yönetim de getirmeyi aklindan gecirebilir...mesela abdurrahim albayrak cok severdi kendisini, keza her galatasaraylinin begendigi bir oyuncuydu :)

Cevap: Anket: Keita geri gelsin mi ?

Çok gereksiz bir anket. Keita'nın gelmesi demek eski tartışmaların hepsinin devam etmesi demek. İyi oynasa da oynamasa da. Tam da zamanı yani. Ne Keita'sı abi ya. Tamam iyiydi ama bitti gitti. Bu kadar. Önümüze bakalım.

Kendisini Arena'nın çimlerinde takla atarken görmek paha biçilemez olurdu.

çok isterim.ne sakatlanır ne bişey.karan tren gibi giderdi sağdan.arenada neler yapar düşünemiyorum

Dün yeniden videolarını izledim o nasıl bi kanat oyuncusu be arkadaş , karpuz keser gibi oyuncu geçiyomuş herif , geçemediği adam yok , ama bizim yönetim ne yaptı Kakayı attırdı diye Keitayı gönderdi bide satin aldığı paraya , Lincolne Elanoya okadar çok dayan Keitayı ilk hatasında yolla yerinede aynı disiplinde Kazım Pino ve Serdarı al :mad:

Gerçekten yazdıkca yönetime olan öfken çokalıyor o yüzden baska seyler yazmıyorum .

bamla takasmı yapcaz veya aldığımız paranın iki katını verip komik durumamı düşecez

Oybirliğiyle gelmesini istiyor olsak ne olacak? Geri gelmesi konusunda etkili olabilirmiyiz acaba?;)

Üst Alt