Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı- - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

Cevap: Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

bu hikayenin gerçek kişi ve kurumlarla hiçbir alakası yoktur. tüm yazılanlar hayal gücünden ibarettir. gerçek olduğunu iddaa ettiğim tüm yazılım için hepinizden tek tek özür dilerim. inci de olduğumuzu ve benim bir inci sözlük yazarı olduğumu unutmayın

demiş en son

facebook adresine baktım da iyiki de okumamışım :D

kağıda döksün, kitap yapsın okurum, böyle monitörden gözlerimi çok yorar

hem nebiçim bi şey o öyle? hikayede tek yalan ebru'ysa isim değiştirmiş demektir.

sıkıp duruyo belli ki, bi arkadaşın dediği gibi her şeyi her muhabbeti kelimesi kelimesine hatırlaması zaten imkansız.

beyler, lutfen hikayede kullanilan kufurleri buraya tasimayalim.

Kufur, kufur kisaltmalari veya benzeri kullaniminda ceza uygulanabilir, o yuzden biraz dikkatli olalim lutfen.

kesin ifşa oldu hikayeyi de silceğim dediğine göre :)

SPOİLER

ben genel olarak doğru anlattığıını ama arada baya palavra sıktığını düşünüyorum.acaba kızla barıştımı yoksa temelli tekmeyi bastımı

Spoiler

herneyse yazarın kendi deyimiyle sazan.avi olduğunu bilerek bir roman okur gibi isteyenler genede okuyabilir

edit:bu arada incide çok feci yorumlar var ahahaha

Pdf olarak indirdim. Zaten incide 100. sayfaya kadar gelmiştim. Ekrandan okumaz zor oluyor. Şimdi elimde evde rahat rahat okucam.

Yalnız ben size bişey diyim. Sonlara doğru Ebru ile hakkaten mesajlaşmaya başladığı için bırakmış olabilir.

Yada film teklifi falan almış olabilir. Konunun daha çok duyulmasını istemiyorlardır belki de.

"önce bir açıklama yapayım. inciye bir arkadaşımın tavsiyesi ile girdim.o nik benim değil bana verilmiş emanet bir nikti takılmam için. sonra birkaç hikaye okudum ama sıkıldım. beğenmedim yani. arkadaşla da bu konu hakkında görüşüyorduk olm sen de yaz bir tane dedi. tamam dedim. başlığı aç aklına geldikçe yazarsın dedi. peki dedim. başladığımda aklımda tek bir cümle bile yoktu."

"ben yazdıkça ilgi inanılmaz arttı ben bile beklemiyordum bu kadarını. kitap teklifleri gelmeye başladı. resim isteyen isteyene.bir süre sonra insanlara cevap veremez oldum.bu durum götümün kalkması olarak algılandı. sonra tek bir yalan olayları bu hale getirdi hikaye gerçek demem. yazdıkça yazasım geldi. barmen olduğum için uyku sorunum var uyuyamıyorum o saatlerde atmamın sebebi de oydu."

"sonra bugünlere kadar geldik bu süreç içerisinde msn kaynaklı bir çok kişi ile konuştum.msn listem dolu ve çoğu ile listeye alamadığım için liste dışı konuşuyorum. herkes bana kendi hikayelerini anlatmaya başladı. bende onlara kendimce fikirlerimi verdim çoğu da beğendi. insanların panpa evlilik teklifi yapacak akıl ver demelerine. kelebek abi çok seviyorum yardım et demelerine. kelebek ssenin amk senin yüzünden aşık oldum ama o beni siklemiyor ne yapacam demelerine. kızdan ayrıldım bana yardım et demelerine hep yardım etttim."

"ama bir süre sonra farkettim ki olay benim tahmin ettiğimden çok daha fazla büyümüş. hikayeyi okuyanlar ikiye bölünmüş şekilde yarısı affet yarısı affetme diyor. elimde yazılmış 3 4 tane final senaryosu var.ama sorun şu ki.insanlar benim yaptıklarıma dayanarak kendi ilişkilerini şekillendirmeye başlamış.abi kızı affetmezsen bende affetmeyecem diyenler. benim yüzümden aşka inanmamaya başlayanlar. benim yüzümden eski sevgililerini arayıp olumlu olumsuz yanıtlar almaya başlayanlar oldu.ama işin en kötüsü alanyada ki bir mimar kızı(ebru karabulut)20 nin üzerinde telefonla arayarak rahatsız etmeye başlayanlar oldu."

"olmayan birisi için bir final yazmak ancak bu hikayenin yalan olduğu gerçeğini insanlara açıklayarak olur.ben ebru diye birisinin olmadığını size nasıl ispat edeceğimi bile şaşırmış durumdayım. sandığınız gibi birisi beni tehdit filan etmedi. ebru diye birisi olsa kesin duyardı bu hikayeyi tüm forumlar sözlüklerde sıkça konuşuluyor sizin de bildiğiniz gibi. dün de dediğim gibi beni affedip olayın edebi yönü ile ilgilenler için yarın sevgililer gününe denk gelen 14 şubatta finali yazacağım. okuyan okur başladıkları hikayeyi bitirmiş olur."

"okuyabilmek için sabahlara kadar beklettiğim. gerçek olduğunu iddaa ederek insanları kandırdığım. öğrencilerin sınav zamanlarında sınavlarına çalışmak yerine hikayeyi okuttuğum. msnden de dost olduğum ve uzundur konuştuğum kişileri göz göre göre yalan ssöylediğim için hepinizden tekrar özür diliyorum. saygılar"

" alanyada yaşıyorum. askerliğimi amasya/ordan isstanbulda yaptım. ekşın gerçek. tokatçı reyiz gerçek. annemin durumu gerçek. hikayenin ilk cümlesi gerçek"

"bekarım benimle ilgili kısımlar gerçek.1 mayıs 82 doğumluyum"

Böyle bir alıntı da var doğru ya da yanlış adam iyi yazdı bugün de finalini yazacak sanırım.

Valla yalan olsa da okuduğuma pişman değilim.

Pişman olduğum tek şey askerde bırakıp 6 ay sigara içmezken bu hikaye yüzünden tekrar sigaraya başladım.

Kelebek seni bulacağım olum.

olm adam şimdi öyle bi durumda ki beyler tehdit edildim kavga var dese 1 milyon kişi toplanıp yardım eder, o derece yani. Ya müthiş bi yazar yada gerçekten yaşadı bunları. Hala 2 ihtimal var.

Valla yalan olsa da okuduğuma pişman değilim.

Pişman olduğum tek şey askerde bırakıp 6 ay sigara içmezken bu hikaye yüzünden tekrar sigaraya başladım.

Kelebek seni bulacağım olum.

Allah Allah ya daha ben 100. sayfadayım. Okumasam mı lan acaba. O kadar etkiliyse hiç uğraşamam hacı. Evli barklı adamım, aşk yaşıcam diye karıyı boşamayayım sonra.

olm adam şimdi öyle bi durumda ki beyler tehdit edildim kavga var dese 1 milyon kişi toplanıp yardım eder, o derece yani. Ya müthiş bi yazar yada gerçekten yaşadı bunları. Hala 2 ihtimal var.

Yaşadığını sanmıyorum. Bunları yaşamış olsaydı elimde 4 tane final var demezdi.

Ayrıca bundan 10 sene önce hangi akşam yemeğinde ne yediğini, mesajların hepsini hatırlamasına imkan yok. Bu bir hikaye, hakkaten hikaye.

Ama müthiş yetenek

inciden altına imzamı atabileceğim bir yorum
hıkaye yalan mı degılmı bılmem ama herkes kendı ıstedıgıne ınansın dıye bence ole bıtırdı ıcın ıcınde bır kac ı.nelık var sımdı onları buraya yazmanın yeri degil de harbıden mod olması hatta ıncının yarısının verilmesi gereken adam

bence bu hikaye (sonu haric) dogru. sonunda baya bir sacmalami. baskilardan veya gercekte kim olmasi ortaya ciktigi icin bu yalanlari söyledigini düsünüyorum.

hikayenin bazi yerlerinde kesin atip tutmustur ama ana hikayenin gercek oldugunu düsünüyorum (finali haric).

Finali buraya taşıyan var mı? Ben bulamadım.

Ya da özelden Atabilirseniz çok sevinirim. Okumayanlar finali öğrenmesin.

Şu konuya kaç defa girdim bir b..k anlamadım... ama yine girdim... garip

Üst Alt