Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı- - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

Cevap: Anlatsam mı Anlatmasam mı? -Herkes Okumalı-

Ben bu hikayenin gerçek olmadığına inanmıştım ama bugün SMK'nın lafları inanmama sebep oldu yada olacak.

SMK: Olağanüstü yazarlar bile her gün girip yazarak o kadar düzgün ve bağlantılı hikaye oluşturamaz. Durmadan döner bakar geriye, yazdığını silip düzeltir falan. Adam bildiğin g.tü kurtarma çabasında.

Gerçi ben başlayalı 2-3 gün oldu. Keşke söylemeseydi dallama. Ben yine de gerçek diye okuyucam. :) Zaten gerçek.

İşte şimdi gerçek mi değil mi şeklinde takipler yaparak okuyacağım için çok keyifli olmayacak

Ben bu hikayenin gerçek olmadığına inanmıştım ama bugün SMK'nın lafları inanmama sebep oldu yada olacak.

SMK: Olağanüstü yazarlar bile her gün girip yazarak o kadar düzgün ve bağlantılı hikaye oluşturamaz. Durmadan döner bakar geriye, yazdığını silip düzeltir falan. Adam bildiğin g.tü kurtarma çabasında.

Gerçi ben başlayalı 2-3 gün oldu. Keşke söylemeseydi dallama. Ben yine de gerçek diye okuyucam. :) Zaten gerçek.

İşte şimdi gerçek mi değil mi şeklinde takipler yaparak okuyacağım için çok keyifli olmayacak

bencede keske søylemeseydi, yeminle cok duygulanmistim okurken.

O degilde bu Kelebek kesin desifre oldu simdi zigzag yapiyor... Yazdiklari tamamen gercek

Kimse boyle bir hikayeyi kafadan yazamaz adam yazarken yasiyor yasatiyordu resmen.

Belliki tehdit ediliyo... Tek lafina bakar kelebek reyiz direk geliriz !!

bence babasının bunu onlarla otele götürüp kızla aynı odaya salması vs gibi ayrıntıları full salladı dram içinde kızın onurunu iki paralık etti .

sondada heem kıza hem kızın arkadaşlarından birine ifşa oldu .

hem kızla geçen en özel anılarını yazması hemde yazmışken arada hep kendini mazlum gösterecek yalanlar sıkması onu hikayeyi yalanlamaya itti.

+bence doğru olduğu varsayımından yola çıkarsak bu kadar göt korkusu yaptığına göre gene kıza s.ktr çekemeyip barışmaya karar verdi bu kelebek. :coffee:

Üst Alt