Annan: "Galatasaray'la anlaştım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Annan: "Galatasaray'la anlaştım"

Rosenborg'un Ganalı futbolcusu Annan, Galatasaray'la anlaştığını ve transferi için takımların anlaşmasını beklediğini söyledi.

Transfer döneminin bitmesine az bir süre kala Galatasaray transfer çalışmalarını sürdürüyor. Sarı-kırmızılılar Ganalı milli oyuncu Annan transferinde mutlu sona yaklaştı.

Rosenborg'un 3-2 yendiği Start maçının ardından açıklamalarda bulunan Annan, Galatasaray'a transferi hakkında açıklamalarda bulunuyor.

Ganalı oyuncu "Bu akşam menajerimle konuştum. Şu anki planım önce milli görevimi yerine getirip ondan sonra Türkiye'ye gitmek. Ben Galatasaray'la anlaştım artık karar Rosenborg'un" şeklinde konuştu.

Kaynak: NTV Spor

Cevap: Annan: "Galatasaray'la anlaştım"

madem bu adamı alma niyetleri vardı o zaman mehmet topaldan aldıkları parayla cana transferini neden yaptılar

İyi oldu bence bu, Annan da Cana da ne kadar yeterli olmasa da stoper bile oynayabilecek kapasitedeler. Zorlandığımız maçlarda 4-2-3-1 oynayabilecek kapasitede bir takım oluruz Annan transferiyle.

Adnnan Sezgin'i ikna edebilmişse iyi oyuncudur. Nasıl futbolcudur gelirse görürüz.

Misimovic ile Ibricic de gelecek galiba öyle konuşuluyor. Annan, Misimovic, Ibricic, Cana, Elano, Ayhan yedeklerle, rotasyonla, sakatlıklarla bizi bu sene götürür.

İyi haber.

Annan,Emana,Misimovic üçlüsünden herhangi ikisi tatmin eder beni.

"Edit: düşündüğünüz gibi değil. " :p

Gayet iyi toparlayıcı bir futbolcu.Dünya kupasının en iyilerinden idi ülkesi adına.Mükemmel transfer olur.Haydi hayırlısı.Geç kaldık bari değsin.

Üst Alt