Antalya Stadyumu | 33.000 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalya Stadyumu | 33.000

fotogaleri198c1436.jpg
fotogaleri1990514c.jpg

YENİ STADIN ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Antalyaspor'un dört gözle beklediği 100. Yıl'a yapılacak yeni stat ile ilgili çalışmalar başladı. 33 bin kişilik stadın ihalesini alan Akay İnşaat, görevlileri 100. Yıl'a ilk çalışmalarını yapıyorlar.

İnşaat alana elektrik direği dikilirken, ayrıca çalışanların molalarda kullanabileceği gölgelikler yapıldı. İnşaat alanına izinsiz girişlerin engellemesi için 100. Yıl'ın çevresinde açık olan kısımlarda kapatıldı.

Akay İnşaat'ın, hafriyat çalışmaları içinde taşoran bir Antalya firması ile anlaştığı öğrenildi. 150 bin m2 olarak hesaplanan alanın daha önceki stadın yapımı sırasında yapılan hafriyat çalışması sayesinde 80 bin m2 olduğu belirtildi. Nisan ayı içerisinde hafriyat çalışmasını başlayacağı ve 1, 1.5 ay içerisinde bu çalışmanın sona ereceği öğrenildi.

Son 5 yılda mali yapılanma nedeniyle yıllık ortalama 15-16 milyon TL bütçe ile ligin en düşük bütçeli takımını kuran Antalyaspor, yeni stadın bitmesi ile ekonomik olarak ciddi anlamda güçlenecek.

Stattan dükkan kiraları, gişe, organizasyon, reklam gibi gelirler sayesinde Antalyaspor'un 20-30 milyon TL civarında sabit gelir elde etmesi bekleniyor.

Buradan elde edilecek gelirlerle Teknik Direktör Mehmet Özdilek, 5 yıllık mali planlama nedeniyle düşük bütçeli takımlar kurmasının ardından daha büyük bütçelerle transferler yapabilecek ve Antalyaspor sportif olarak kalıcı başarılar için dev bir adım atacak.

İhalesi alındı çalışmalara başlanmış bi kaç haftaya resimleri düşer, başlık dursun burdan devam ederik şimdilik projeyi konuşak burda.

Ben iç tasarımı beğenmedim, şimdiden söyleyeyim :D

Cevap: Antalya Yeni Stad | 33,000

Süper lig takimlarinin stadlari bile döküntü. Onlar yerine yenilerini yapsalar her türlü daha iyi. Bence kötü degil.

İzmir'e yeni stad projesi kalktı mı acaba bilgisi olan ? Geçende görmüştüm de projelerde yer almıyordu. Oysa ilk projelerde vardı..

İzmir'e yeni stad projesi kalktı mı acaba bilgisi olan ? Geçende görmüştüm de projelerde yer almıyordu. Oysa ilk projelerde vardı..

Diyarbakıra bile 33.000 kişilik stad yapılacak. Bu tamamen siyasi bence İzmire kolay kolay stad yedirmezler şuanda. yapsalar bile nasıl antalyaya uyduruk bişey tasaraladılarsa öyle olur.

Diyarbakıra bile 33.000 kişilik stad yapılacak. Bu tamamen siyasi bence İzmire kolay kolay stad yedirmezler şuanda. yapsalar bile nasıl antalyaya uyduruk bişey tasaraladılarsa öyle olur.

Hizmette sınır varmış demek ; ) Yazık olmuş Türkiye'nin 3. büyük şehrindeki stad projesinin iptali. Hani futbol başarısı,kültürü dense o yapılan bilimum şehirden yine de üstündür İzmir.

Hizmette sınır varmış demek ; ) Yazık olmuş Türkiye'nin 3. büyük şehrindeki stad projesinin iptali. Hani futbol başarısı,kültürü dense o yapılan bilimum şehirden yine de üstündür İzmir.

Araştırıyorum izmirin stad olayını, yılan hikayesine dönderdiler. Bakan izmir kulüplerine diyor 1 tane yapalım siz aranızda kararlaştırın kimin oynayacağını diye. Böyle saçmalık olur mu Göztepe ben oynucam der karşıyaka ben oynayacam der. Kulüpler bunu kabul etmemiş 3 tane yapın her biri 12.000 kişilik olsun diyor. Ya da 2 tane stad isteniyor. Bunuda diğer izmir kulüpleri kabul etmiyor. Yani bu çubuğun değil iki tarafı b.....k her tarafı şeye batmış :asd:

Bence stat abarttığınız kadar kötü değil. Her şey görsellik olmamalı, bu stadın ambiyansı iyi olur gibi duruyor.

Araştırıyorum izmirin stad olayını, yılan hikayesine dönderdiler. Bakan izmir kulüplerine diyor 1 tane yapalım siz aranızda kararlaştırın kimin oynayacağını diye. Böyle saçmalık olur mu Göztepe ben oynucam der karşıyaka ben oynayacam der. Kulüpler bunu kabul etmemiş 3 tane yapın her biri 12.000 kişilik olsun diyor. Ya da 2 tane stad isteniyor. Bunuda diğer izmir kulüpleri kabul etmiyor. Yani bu çubuğun değil iki tarafı b.....k her tarafı şeye batmış :asd:

Zaten Buca'nın var Altay Altınordu vs Alsancak ve Atatürk'ü paylaşır 30'ar binden iki stat Karşıyaka ve Göztepe'ye yeterli olur

Zaten Buca'nın var Altay Altınordu vs Alsancak ve Atatürk'ü paylaşır 30'ar binden iki stat Karşıyaka ve Göztepe'ye yeterli olur

Suat bey kabul etmemiş 3 tane 12 binlik stadı. Diğerleride karşıymış. Zaten devletin işine geliyor bu durum. keşke 35er ya da dediğin gibi 30ar bin yapsalar çok iyi olur

Göz Göz ile Kaf Kaf süper lige lazım. Bu iki takım süper lige çıksa iyi oyuncular alırlar gelişirler ve istanbul derbisi dışında, izmir derbiside olur şimdikinden daha da kaliteli olur. çokta güzel olur :asd: ligin gelişmesi için rekabet lazım. Aralarında rekabet ederler. Büyük takım olma potansiyelleri var onların eğer ekonomileri iyi olursa.

Suat bey kabul etmemiş 3 tane 12 binlik stadı. Diğerleride karşıymış. Zaten devletin işine geliyor bu durum. keşke 35er ya da dediğin gibi 30ar bin yapsalar çok iyi olur

Göz Göz ile Kaf Kaf süper lige lazım. Bu iki takım süper lige çıksa iyi oyuncular alırlar gelişirler ve istanbul derbisi dışında, izmir derbiside olur şimdikinden daha da kaliteli olur. çokta güzel olur :asd: ligin gelişmesi için rekabet lazım. Aralarında rekabet ederler. Büyük takım olma potansiyelleri var onların eğer ekonomileri iyi olursa.

Antalya mevcut stadını dolduramazken 33 binlik bir stadı haketmiyor ancak KSK ve Göztepe Ptt'de olmalarına rağmen 12 bine oynuyorlar

Üst Alt