Antalya'dan Galatasaray'a Ret | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalya'dan Galatasaray'a Ret

Galatasaray'ın Necati için yaptığı ilk teklif reddedildi. Galatasaray, Antalyaspor'dan Necati Ateş'e transfer teklifini yenilerken, 1,5 milyon Euro artı Mustafa Sarp ve kaleci Aykut'u teklif etti. Kırmızı - beyazlı ekip tecrübeli golcü futbolcu için Galatasaray yönetiminden 2, 5 milyon Euro istediğini belirtirken " Bizim kaleci ve orta sahaya ihtiyacımız yok. Parayı vermeyi kabul ederseniz anlaşabiliriz" karşılığını vererek takası reddettiler.

Ligtv

Ulan ne Necati'si.Adamlara üstüne para verip, oyuncu almamamız lazımdı :D Tabi kabul etmezler.

Cevap: Antalya'dan Galatasaray'a Ret

adamlara m.sarp la aykutu verirsen tabi kabul etmezler.Sadece 1milyon euro ver kabul ederler:D

lan ayda 1 mardana maça gidiyorum ondada sarpı izlersem antspor forması altında kafayı yerim lan ama antalyaya kakalamaya çalışmayın mersin iy duruyo orda

direk 1,5 milyon euro verseydik kabul ederlerdi yaninda sarp ile aykutu verince reddetmislerdir

Antalya'dan takasa ret

Galatasaray'ın Necati için yaptığı ilk teklif reddedildi. Galatasaray, Antalyaspor'dan Necati Ateş'e transfer teklifini yenilerken, 1,5 milyon Euro artı Mustafa Sarp ve kaleci Aykut'u teklif etti. Kırmızı - beyazlı ekip tecrübeli golcü futbolcu için Galatasaray yönetiminden 2, 5 milyon Euro istediğini belirtirken " Bizim kaleci ve orta sahaya ihtiyacımız yok. Parayı vermeyi kabul ederseniz anlaşabiliriz" karşılığını vererek takası reddettiler.

ligtv

Sanki baska adam kalmamıs gibi kovarak yolladıgın adama 5 trilyon para verip gerimi alcaksın:S

Bu kadar gereksiz transfer hamlesi görmedim ben. Necati gelecek vaad eden 20'lik bir forvet mi ne işimiz var onunla!!!

ne necosu ya geçmişte yaptıkları ortada. son dönem bizi çıldırtmadımı kaçırdığı gollerle ne bu necati sevgisi. istemez kalsın

Üst Alt