Antalyaspor, Bülent Korkmaz ile Yolları Ayırdı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalyaspor, Bülent Korkmaz ile Yolları Ayırdı

O kadroyu oynatabilecek hoca zor bulurlar. Neyse Antalya zaten Serdar Ali değimiyle çok sinameki bir ekip düşerlerse üzmez.

O kadroyu oynatabilecek hoca zor bulurlar. Neyse Antalya zaten Serdar Ali değimiyle çok sinameki bir ekip düşerlerse üzmez.
Antalyaspor'un kadrosu ilk 11 düzeyinde okadar da kötü degil bence. Sürekli defansif futbol ve ona göre kadroyla oynamasi sebebiyle göze igrenc geliyor. Öndeki yabancilari birlikte kullansalar hepsi kalburüstü ve hizli oyuncular (forvet haric). Yedekler tabi berbat ama en azindan futbol oynayabilecek yetenekte ilk 11 cikiyor.

1785235_Antalyaspor_AS.jpg

Demirören Haber Ajansı'na (DHA) özel açıklamalarda bulunan Süğlün, Korkmaz'ın görevinin başında olduğunu söyleyerek, "Korkmaz, şu anda sözleşmeli teknik direktörümüzdür. Sözleşmesi devam ediyor ve görevinin başındadır. Yönetim kurulumuzun bu konuda herhangi bir kararı söz konusu değildir. 12 Kasım Salı günü yönetim kurulu toplantımız yapılacaktır. Bu toplantıda Antalyaspor'un son haftalarda aldığı kötü sonuçlar değerlendirilecektir" ifadelerini kullandı.

yalanlanmıs kılıd

12 kasımda acarız

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, sosyal medyadan 'Her şey için çok teşekkürler' mesajıyla camiaya veda etti.

Antalyaspor'da son dönemdeki kötü gidişat ve alınan mağlubiyetler sonrası istifa edeceği veya görevden alınacağı söylentileri yayılan teknik direktör Bülent Korkmaz, sosyal medya hesabından veda mesajı paylaştı. Bülent Korkmaz, paylaşımında, "Başta Antalyaspor camiasına gelmemize vesile olan kıymetli insanlara ve sonrasında göreve geldiği ilk günden bugüne kadar tüm desteğiyle arkamızda duran başkanımız Sayın Ali Şafak Öztürk’e ve bütün yönetim kuruluna, taraftarımıza, futbolcularımıza ve tüm personel ekibimize sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım. Bizden taraf bir hakkımız varsa helal olsun, sizler de hakkınızı helal edin. Her şey için çok teşekkürler" ifadelerine yer verdi.

121120191837466485459.jpg

Tarsus İdman Yurdun'a müthiş futbol oynatan Ergün Penbe'yi almalarını tavsiye ediyorum. Olmadı Sakarya'dan Suat Kaya alınmalı.

hasan şaş ümit daval gibi taktik bilmeyen adamlar yerine bülen t hoca olsun isterdim asistan menajer ama o kendi yolundan gitmeye nietli görünüyor.

Antalya'nın geçen sene ligde kalması mucizeydi transfer yasağı falan iyi getirdi kaptan takımı Feneri Kadıköyde yenmesi ve çelme takmasıda teşekkürler büyük kaptan :hat:

Üst Alt