Antalyaspor Maçındaki ilk 11'imiz ve Ortasaha Kurgumuz Nasıl Olmalı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalyaspor Maçındaki ilk 11'imiz ve Ortasaha Kurgumuz Nasıl Olmalı?

1768509_91e030ac73041f3eb8616d6e847ecbc0_640x640.jpg

Takım sampiyonluk yolunda puan kaybettiğinde,bi sonraki maçı iple çekiyo insan.Şimdiden bu maça odaklanmalıyız diyerek bu konuyu acmıs bulundum.Tolganın yanında denayer mi linnes mi oynamalı sizce ? ilk 11iniz nedir bu maç için?

Uykumuzu da haftasonumuzu da hiç ettiler. Donk ve yasin olmasın da isterlerse alt yapı takımıyla çıksınlar.

Fatih hoca böyle bir kadro çıkarabilir: Eray-Mariano-Maicon-Denayer/Serdar-Yuto-Tolga-Selçuk-Garry-Feg-Yasin-Gomis 11'i çıkar gibi.

Ama bence iç saha maçlarında bu 11 iş yapar, böyle bir şey denenmeli.

oOEPl7.png

Carrasso

Mariano Maicon Serdar Linnes

Selcuk Tolga

Feghouli Belhanda Rodriguez

Gomis

(Fernando nun oynarsa Tolganin yerine Fernando)

bana göre tolga-linnesi bi denemek lazım.zarar gelmez... veya denayeri denemek lazım orda...

Aslında bu tür şeyleri denemek lazım evet ama malum Fatih hoca'nın herkesi yerinde oynatırım diye bir sözü var. Orjini sağ olan Linnes'i Lato'ya değişiyor yani ben pek öyle denemeler beklemiyorum hocadan. Elinde ne varsa onu kullanıyor Fatih hoca. Malum Fernando'da yok bir 4-3-3 denenmeli gibi, Fernando iyileşince 4-1-4-1'e geçeriz diye düşünüyorum.

76AE4W.png

Aslında bu tür şeyleri denemek lazım evet ama malum Fatih hoca'nın herkesi yerinde oynatırım diye bir sözü var. Orjini sağ olan Linnes'i Lato'ya değişiyor yani ben pek öyle denemeler beklemiyorum hocadan. Elinde ne varsa onu kullanıyor Fatih hoca. Malum Fernando'da yok bir 4-3-3 denenmeli gibi, Fernando iyileşince 4-1-4-1'e geçeriz diye düşünüyorum.

76AE4W.png

fatih hoca zorda kalırsa herseyi yapar.2012de eboueyi sağ acık ve solacık oynatmıslıgı vardı ilk haftalar,hücumdaki etkinliğini düşünerek...

fatih hoca zorda kalırsa herseyi yapar.2012de eboueyi sağ acık ve solacık oynatmıslıgı vardı ilk haftalar,hücumdaki etkinliğini düşünerek...
ilk hafta belediye macinda eboue sol kanat oynamisti sanirim sacma sapan bi futbolla 2-0 mi ne yenilmistik. hoca kadroyu bulana kadar 7-8 hafta gecmisti ama sonra iyi oynadik gercekten.

ilk hafta belediye macinda eboue sol kanat oynamisti sanirim sacma sapan bi futbolla 2-0 mi ne yenilmistik. hoca kadroyu bulana kadar 7-8 hafta gecmisti ama sonra iyi oynadik gercekten.

hoca bi anda linnesi sol kanada da koyabilir yasin yerine.ki dogru da olur.linnes,sinan ve ereni kenardaki iyi hamleler olarak görüyorum artık hoca sayesinde.bu sivas maçı ile zorlu deplasman korkumu da attım.önemli maçlar haricinde dısarda olmayacagım artık.

Linnes çok çalışkan, bu takımda 11 oynamasını çok isterim, inşallah artık haftaya Antalya'yı kayıpsız geçelim de.. İyi geceler renktaş.

Linnes'i her yerde oynatabiliriz; sağ bek, sol bek, 8 numara, sağ kanat, sol kanat gibi 5 mevkiyi rahatlıkla oynayabilecek kapasitesi ve hızı var. Kupa da konya maçında fatih hoca bir şeyler deneyecektir Linnes konusunda nedense bir ümidim var ama çok çalışması lazım

Carrasco

Mariano
Maicon
Serdar
Yuto

Tolga
Linnes
Belhanda

Fegh
Gomis
Garry

4-3-3 sisteminde Linnes sag Belhanda sol ic. Tolga arkalarinda supurge ve destek gorevi

Not: Mariano ve Linnes yer degistirebilir gerekirse... Linnesin caliskanligindan yararlanmak lagzim bence ve Fegh artik kanat oynasin anasini satayim yaa... Adam gibi 5-6 mac arka arkaya bi gorelim kanatta beyefendiyi

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Sergen Zeren
Fener kupada veletleri oynatiyor surekli ligdede oynatmaya basladilar.Yigithani hollandaya felan yolluyorlardi cocuk sakatlanmasaydi.O kadar ovdun beklentiye soktun bizi yok mu koskoca altyapida donk kadar 8 oynacak bir genc?

4-1-3-2 çıkabiliriz. Sinan yerine Eren'de olabilir. En iyi savunma rakibi ablukaya almakla olur :D
36652.jpg

kafamdaki kadro bu biraz da.gomis ve sinanı yan yana görmek istiyorum.zorluk derecesi olmayan maclarda tek önlibero fernando bile olsa,eger önde basarsak golleri erken bulabiliriz.top rakipteyken de sezon basında oldugu gibi pres yapıp,iyi yerleşerek problem yasamayız.

@Sergen Zeren
Fener kupada veletleri oynatiyor surekli ligdede oynatmaya basladilar.Yigithani hollandaya felan yolluyorlardi cocuk sakatlanmasaydi.O kadar ovdun beklentiye soktun bizi yok mu koskoca altyapida donk kadar 8 oynacak bir genc?
favorim celil.barış zeren cok formda olsa dahi celil pis işleri yapar ve hücuma da katkı verir.gökay ise cool bi arkadaş,stoperde bile cok iyi maşallah.hoca mecbur şans verecek gibi görünüyor.tolgadan da memnun değil belli.fernando-celil güzel olurdu.

kafamdaki kadro bu biraz da.gomis ve sinanı yan yana görmek istiyorum.zorluk derecesi olmayan maclarda tek önlibero fernando bile olsa,eger önde basarsak golleri erken bulabiliriz.top rakipteyken de sezon basında oldugu gibi pres yapıp,iyi yerleşerek problem yasamayız.

Sinan'ı bir şekilde taktir etmek lazım rakip defansın arkasına öyle bir hareketleniyor ki rakibi tamamen çaresiz bırakıyor tek eksikliği özgüveni o da olduğu an bitiriciliği de eski günlerine döner işte o zaman fırtına gibi eser ortalığı yıkar geçer bana stil olarak Burak Yılmaz'ın geçmişini hatırlatıyor Burak da kanat olarak başlamış daha sonra forvet oyuncusuna döndürülmüştü. Sinan'ı kazanmak istiyorsak Gomis - Sinan gibi 4-4-2 tarzı bir oyun oynayabiliriz. Bugün Gomis - Eren pozisyona giremezken Sinan 2 tane net pozisyon yakaladı bence şans veya tesadüf de değil adam resmen golü kokluyor umarım ileri ki günlerde gollerini de dizmeye başlar

Üst Alt