Antalyaspor'lu Yalçın : ''Jo'nun işini bitirdik.Artık rahat oynarız'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalyaspor'lu Yalçın : ''Jo'nun işini bitirdik.Artık rahat oynarız''

Cevap: Jo'nun işini bitirdik!

Yalçın Galatasaray terbiyesi almış adam gibi adamdır.

Bunları demesi mümkün değil.

Medya oyunu bu. :mad:

Bu konuşma için bişey diyemem ama maç esnasında Caner'le antalyalı bir ayının bi pozisyonu vardı Caner'e faul yapıldı Caner tepki verdi ve antalyalı ayı ağzını kapatıp bişeyler söyledi ağzı okunmasın diye.

Bizimkilerin Yalçın'dan ne eksiği var? Onun ayağında krampon varsa sende de var. Dişe diş kana kan! O sana geçiriyorsa sen de ona geçirirsin. Bu kadar basit. O Jo'ya geçiriyorsa sen de Necati'ye geçirirsin. Bakalım yapabiliyor mu bir daha. Fener'de Bilica ve Lugano kasabı var, kimsenin onlara karşı böyle ayılıklar yaptığını görmedim. Bizim Servet kalıplı, agresif gözükür ama daha bugüne kadar birini sakatladığını, biçtiğini çok nadir gördüm. Bülent Korkmaz gibi olmalı, daha sert...

Bizimkilerin Yalçın'dan ne eksiği var? Onun ayağında krampon varsa sende de var. Dişe diş kana kan! O sana geçiriyorsa sen de ona geçirirsin. Bu kadar basit. O Jo'ya geçiriyorsa sen de Necati'ye geçirirsin. Bakalım yapabiliyor mu bir daha. Fener'de Bilica ve Lugano kasabı var, kimsenin onlara karşı böyle ayılıklar yaptığını görmedim. Bizim Servet kalıplı, agresif gözükür ama daha bugüne kadar birini sakatladığını, biçtiğini çok nadir gördüm. Bülent Korkmaz gibi olmalı, daha sert...

Bir bizim stoperlere bakıyorum bir de Anadolu takımlarının (Fener dahil). Bizimkiler işlerini yapmaya çalışıyor, diğerleri adam biçmeye. :mad:

Bu haber telli turnanın haberi değilse adım cuma değil..

kewella yönetim arasındaki konuşmayıda bu yazmadımı?

ne gveniyorsunuz htye?

Diğer yandan anadoludakiler biçmeye oynuyorlar o ayrı..hakemlerde boks maçı yönetiyor sanki..

Eğer bu hareketleri bizim futbolcular yapsaydı medya ısıtıp ısıtıp bu hareketler insanlık dışı nerde kırmızı kartlar diye hergün haber yapardı. Bu olay şuna benziyor köpek insanı ısırdımı sıradan bir haber, ama insan köpeği köpeği ısırdımı büyük bir olay. Burda insan bizim futbolcular oluyor.

Yalçın'ın 1-2 sene önce Ali Sami Yen'de bir maçı var,neler yaptı neler! Oyuncu olsam kesinlikle saldırırdım ona o maçtan beri ondan her maç pislik görüyoruz,yapamaz edemez he,hayatta kimse masum değildir!

Bu işin aslı varsa oyuncularımız çıksın konuşsun..

2 gün sonra bu ülkede yaşayanlar Yalçın'ın futbol hayatını bitirirler..

İş taraftarda bitiyor Ali Sami Yen'de gereğinin yapılması gerek

bizimde böyle oynamamız lazım.. sertlikse sertlik.. bunu oynayacak oyuncularımızda var kadromuzda.. nasıl kazanılması gerekiyorsa öyle kazanmalıyız bundan sonra..

Medya çok güzel gündem değiştirdi, maalesef tüm Türkiye'de yedi bu oyunu. Yalçın'ın ağzından çıkmış gibi bi haber yaptılar tüm gündem bu oldu, ama hiç bi şekilde ispat edilemeyecek, asparagas bi haber. Ne oldu, Yalçın Lig Tv'ye bağlandı böyle şey olabilir mi dedi konu kapandı. Evet böyle bi şey olamaz, olsa da bu kadar aleni yapılmaz. Ha bu haberde geçen konuşmaları gazeteciler duyuyo da, sahadaki oyuncularımız mı duymuyo ? Çok güzel ört bas edildi konu. Az önce Denizlispor ve G.Antep maçlarında Caner'e ve yine Denizli maçında Neill'e yapılan üç hareketi gösterip bunlardaki art niyeti sorgulamak yerine Yalçın'la ilgi çıkan bu haber konuşuldu ve kapandı konu.

Ya zaten Jo'yu Yalçın sakatlamadı ki. Jo topa vururken kendisi sakatlandı.Bu medya gs den ne istiyo ya..

Üst Alt