# Anthony Annan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Anthony Annan

Annan planı

G.Saray yönetimi, orta sahaya aradığı çift yönlü yıldızı televizyon başında buldu

GÖKMEN ÖZDEMİR / VATAN

--------------------------------------------------------------------------------

GEÇTİĞİMİZ sezon ard arda bombaları patlatırken bu sene henüz yabancı transferi yapmayan G.Saray, aradığı yıldızı televizyon başında buldu. Afrika’da düzenlenen Dünya Kupası’nı pür dikkat izleyen teknik direktör Rijkaard ve yönetimin radarına takılan Gana’lı Anthony Annan, sarı-kırmızılıların yeni gözdesi oldu. Gana’nın Almanya ile oynadığı karşılaşmada orta sahada tekliğiyle de fark yaratan isimlerin başında gelen 23’lük yıldıza hayran kalan G.Saraylılar, bu oyuncu için Rosenborg’un kapısını çalacak.

BONSERVİSİ 3 milyon Euro civarında olan 1.75’lik yıldızın menajeri ile kontağa geçtikten sonra Norveç’e çıkarma yapacak olan sarı-kırmızılılar, sıkı pazarlıklar sonrası bu parayı 2 milyon Euro civarına çekmeye çalışacak.

Cevap: Annan planı

Annan Planı deyince aklıma Kofi Annan geldi ya :D Onun da planları vardı böyle. Kıbrısla ilgili habire adı geçiyordu.

Özetle, Annan iyidir. :p

Ben Annan'in bir numarasani göremedim. Nesini izleyip de begendiniz ? Hatta K.P. Boateng daha olumlu izlenimler birakmisti bana göre.

Kofi Anna olmasın la o.Adnan Sezgin varken ancak TMSF el koyar bizim kulube.Adam gidip yabancı oyuncuya 100.000 Euro'yu çok görüp,elin Çağlar'ına 1.5 Milyon Euro artı 4 futbolcumuzu veriyordur kesin.Çingene pazarlıkçısı.

Kofi Anna olmasın la o.Adnan Sezgin varken ancak TMSF el koyar bizim kulube.Adam gidip yabancı oyuncuya 100.000 Euro'yu çok görüp,elin Çağlar'ına 1.5 Milyon Euro artı 4 futbolcumuzu veriyordur kesin.Çingene pazarlıkçısı.

100.000 € teklif ediyorsa demek ki ederi odur veya 200.000 ve pazarlik yapip daha da asagi çekmek istiyordur. Lütfen yabanci hayranligin birakalim; mesela bizde Elano denen bir adam var, yilda 3 milyon € kazaniyor ki yaptigi katkiya göre 1 milyonu bile haketmiyor. Yerli oyuncumuz daha kaliteliyse tabi ki daha fazla teklif edilecek.

Bu adam Dünya Kupası maçlarında ortasahayi ya 2 kere ya da 3 kere filan anca geçmiştir. Box to box oyuncu filan değil. Topla da oynayamıyor hemen pas verme eğilimde, bu stili Maldonado'ya benziyor.

Yukarda da belirtilmiş Kofi Annan esprisi. Benim aklıma da hep Kofi Annan ve başarısız Kıbrıs planları geliyor :)

Yalçın sende böyle Uluslararası İlişkiler okumuş bir insan havası seziyorum bilmiyorum tabi doğru muyum:)

Annan'ın videolarını gördüğüm zaman iyiymiş kapalım diyordum ama ben de açıkçası DK'da bir numarasını göremedim

Üst Alt