# Anthony Modeste - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Anthony Modeste

Ee hani ceza mevzusu vardı?
Yanlış hatırlamıyorsam haberi işte oynadığı takımın sahipleri yasa dışı işlere karıştığı için paçayı kurtarabildi gibi anımsıyorum yoksa bu olay olmasa Köln'de oynaması da mümkün olmayacak gibiydi yani neden almadık demek çok yersiz zaten belli değildi ki beklenildiği gibi sıkıntılı çıktı tesadüf bu olay meydana geldi.

Ee hani ceza mevzusu vardı?
Konu CAS a gidecek. FIFA geçişi lisansı zaten verecekti oyuncuya olarak haftanın perşembe gününde. Oyuncuydu koruma amaçlı kuralarında yazılı bu süre.

Konuyu FIFA CAS'a sürüklemiş işte. Ne olacak orada bilemem. Normal şartlarda modeste tarafı ceza alması gerekir. Köln ne durumda bu konuda yine fikrim yok çünkü Köln direktörü bu CAS mevzuatı Köln kulübünü ilgilenmediğini söylemiş

Köln'e tekrardan geri döndüğünde bayağı büyük bir hayal kırıklığı olmuştu performansı. Acaba artık aşı tutmaz mı diye kuşkuya kapılanlar olmuştu. Ama bu sene müthiş bir başlangıç yaptı sezona.

Bunda Köln'ün yeni teknik direktörünün payı da kocaman tabi ki. Köln'e gelen teknik direktörler genelde bizim Anadolu takımlarının klasik hocaları gibi kafasında ilk defansı düşünen tipte teknik direktörlerdi.

Şu anki hocaları müthiş ateşli müthiş enerjik bir hoca - Steffen Baumgart. Maçın her anını saha kenarında adeta futbolcularıyla yaşıyor hep ayakta hep harekette. Bundan önce Paderborn ile Bundesliga tecrübesi tatmıştı, orada da kısıtlı imkanlara ve elindeki berbat ötesi malzemeye rağmen ofansif oynamaya çalışmıştı.

Böyle hocaları seviyorum ben. Saha kenarında kılı dahi kıpırdamadan buz gibi maç izleyen hocalar itici geliyor bir nebze.

Köln'e tekrardan geri döndüğünde bayağı büyük bir hayal kırıklığı olmuştu performansı. Acaba artık aşı tutmaz mı diye kuşkuya kapılanlar olmuştu. Ama bu sene müthiş bir başlangıç yaptı sezona.

Bunda Köln'ün yeni teknik direktörünün payı da kocaman tabi ki. Köln'e gelen teknik direktörler genelde bizim Anadolu takımlarının klasik hocaları gibi kafasında ilk defansı düşünen tipte teknik direktörlerdi.

Şu anki hocaları müthiş ateşli müthiş enerjik bir hoca - Steffen Baumgart. Maçın her anını saha kenarında adeta futbolcularıyla yaşıyor hep ayakta hep harekette. Bundan önce Paderborn ile Bundesliga tecrübesi tatmıştı, orada da kısıtlı imkanlara ve elindeki berbat ötesi malzemeye rağmen ofansif oynamaya çalışmıştı.

Böyle hocaları seviyorum ben. Saha kenarında kılı dahi kıpırdamadan buz gibi maç izleyen hocalar itici geliyor bir nebze.
Gizli Terimci olduğunu biliyordum

Alalım hocayı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt